Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Zasoutěžte si o profesní i osobní život bývalého guvernéra ČNB

Jak bojuje Miroslav Singer s nadváhou a proč během jeho kariéry na postu guvernéra přistoupila Česká národní banka k oslabení národní měny? To a mnohem více se dozvíte v literární biografii, o kterou si právě nyní můžete zasoutěžit.

Co rád poslouchá přední český ekonom

Tato kniha přišla na svět během autorovy „postguvernérské velké dovolené“ a připomíná důležité události i významné osobnosti ekonomického, politického a společenského světa posledních třiceti let. Nabízí mimo jiné guvernérův pohled na tři české prezidenty, většinu polistopadových premiérů či hvězdy světového i domácího bankovního nebe.

Vedle toho Miroslav Singer píše otevřeně o svém soukromí: o oblíbené hudbě, vztahu k vínu nebo o tom, jak se pere s nadváhou. Ve zvláštní kapitole vysvětluje, proč centrální banka pod jeho vedením přistoupila k oslabení národní měny.

Ve spolupráci s nakladatelstvím PRESCO GROUP a.s.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Jak shodit kila a oslabit korunu.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o profesní i osobní život bývalého guvernéra ČNB

Soutěžní otázka

Kdy byl Miroslav Singer guvernérem České národní banky?

2005–2010
2010–2016
2005–2016

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJak shodit kila a oslabit korunu (Singer, Miroslav)

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.