Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Za plotem

Je jednodušší odhalit příčinu duševní choroby u pacienta, nebo najít motiv zločince, který pobíhá za plotem léčebny? Jaký názor si díky svým zkušenostem vytvořil psychiatr Petr Dvořák, si můžete přečíst právě nyní v románu Jana Cimického.

Cesta z bludného kruhu


Druhá mozaika příběhů z psychiatrie navazuje na Pavilon na Zlatém návrší. Většinou se odehrávají za plotem léčebny v normálním životě, do kterého patří bohužel i zločin a kriminalita.

Neobvyklé kriminální případy svého přítele Hladíka řeší psychiatr Petr Dvořák většinou tehdy, kdy už si policisté nevědí rady a pátrají v bludném kruhu. Psychiatr mění úhel pohledu na zločin a jeho okolnosti a to mu pomáhá přijít se správným řešením. Doktor Dvořák si pokaždé s povzdechem uvědomí, že je to vlastně jednodušší než odhalovat příčiny některých duševních chorob, které jsou opravdu záhadné.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Za plotem.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte příběhy z psychiatrické léčebnyDo soutěže bylo odesláno 395 tipů.

Kdo vyhrál?

TerkaProchajda (395), minimoj (397)

Správná odpověď

Kde se narodil Jan Cimický?
V Praze.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZa plotem (Cimický, Jan)
Neobvyklé kriminální případy svého přítele Hladíka řeší psychiatr Petr Dvořák většinou tehdy, kdy už si policisté nevědí rady a pátrají v bludném kruhu. Psychiatr mění úhel pohledu na zločin a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.