Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery V mlze

Z rodinného výletu se záhy stane drama, když Greta zjistí, že její manžel s dcerkou se ztratili neznámo kam. Během policejního vyšetřování na ni začnou doléhat vzpomínky, které vyvolávají mnoho otázek. Mimo jiné vyvstává otázka, zda celý její život není jen velká lež?

Mýty opředený ostrov na jezeře Maran


Z VÝLETU NA OPOUŠTĚNÝ OSTROV…

Prázdninový výlet zavede Gretu, Alexe a Smillu přes jezero Maran (Přízrak) – opředené mýty a záhadami – na malý opuštěný ostrov. Alex s dcerou se vydají mezi stromy, Greta se v zasněné náladě zdrží na pobřeží…, a když se manžel s dcerou nevracejí, vydá se za nimi: určitě se zabrali do hry a zapomněli na čas. Volá je a horečně prohledává ostrov, je to ale marné.

…SE VRÁTILA JENOM ONA

Greta se zoufale potřebuje dovolat Alexovi, aby se ujistila, že jsou se Smillou v pořádku, a kdyby se neozval, musí zavolat policii. Jenomže její mobil v loďce není. Až po návratu do chaty ho najde schovaný pod pokrývkou. Dala ho tam ona, nebo někdo jiný? Ale kdo a proč? Během policejního pátrání před ní vyvstávají naléhavé výjevy z minulosti a začne ji trápit otázka, jestli to, co dosud považovala za skutečnost, není jen obratně vymyšlená lež. A jakou roli v celém dramatu hraje ona sama? Existuje souvislost mezi zmizením Alexe a Smilly a tím, co se stalo onoho večera před mnoha lety, kdy přišel o život Gretin otec? Kdo byla neznámá žena, která se zjevila u jejich chaty tu noc před zmizením?

A najdou vůbec Alexe a Smillu?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Leda vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu V mlze.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte knižní výlet na tajemný opuštěný ostrovDo soutěže bylo odesláno 1574 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

starýchřestýš (1574), Sandokan (1577), honzik (1578)

Správná odpověď

Kolik let je malé Smille?
4
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeV mlze (Erikssonová, Caroline)
Nic a nikdo není, jak to zpočátku vypadá
Z VÝLETU NA OPOUŠTĚNÝ OSTROV… Prázdninový výlet zavede Gretu, Alexe a čtyřletou Smillu přes jezero Maran (Přízrak) – opředené mýty a záhadami – na malý opuštěný ostrov. Alex s dcerou se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.