Nakladatel: Voxi

Obliba audioknih v České republice stále roste. Celkový objem trhu v roce 2018 dosáhl téměř 150 milionů korun, v roce 2019 by to podle odhadů mohlo být až o 20 milionů víc. Na to reaguje i největší český knižní vydavatel Albatros Media a vstupuje na audioknižní trh s novou značkou Voxi. V její produkci najdou posluchači audioknihy všech žánrů, pro děti i dospělé, včetně bestsellerů od Radky Třeštíkové nebo Roberta Galbraitha.

Voxi - Nejnovější knihy

knihaBalzamovač knihaProkletý kraj knihaKapsa plná žita knihaŽárlivost a jiné povídky

Voxi - Související články

Rituál

Belsham_Balzamovac_audio

Egypťané nabízeli kdysi dávno svým zesnulým panovníkům cestu k posmrtnému životu nejenom stavbou pyramid, ale hlavně propracovaným balzamovacím rituálem. A díky moderní archeologii se staré postupy dochovaly až dodnes. Koho by ale napadlo je ještě používat?

Smrt se setrvačností

Belsham_Inkoust

Většina detektivkových sériových zabijáků se ze smrti svých obětí raduje a užívá si ji až do samotného konce. Někdy se ale najdou i výjimky. To když je vlastní zločin jen prostředkem k tomu, jak ublížit někomu jinému. Pak se dá neodvratná smrt i lehce odložit.

Očima, ale především ušima na léto

ocima-sefradaktorky-nahled

Dnes mám pro vás zase několik tipů na poslech audio zpracování oblíbených titulů, ale také knižní novinku od oblíbené autorky romantických románů. Můžete se zaposlouchat do verneovky, vybraných dílů humorných krimitrilogií i klasiky z pera Agathy Christie.

Májové Očima šéfredaktorky

ocima-sefradaktorky-nahled

Máj, tedy květen, u nás spolu s básníkem zveme časem lásky. A tak i moje dnešní recenzní zastavení bude více věnované láskyplné četbě. První titul nás ovšem dovede ke vzpomínce na dětství, druhý trošku do historie, třetí poradí, jak udržet lásku v manželství, třetí osvětlí složitosti rodičovství a poslední nás vrátí ke kořenům…

Kdo koho vlastní?

Nesbo_ZarlivostAJinePovidky_audio

Člověk jako druh trpí mnoha nemocemi. Některé jsou fyzického rázu, jiné psychického. Závislost jakéhokoli druhu dokáže dostat do kolen i vysoce inteligentního jedince. Příkladem takové, která spolehlivě zničí nejenom svého nositele, je třeba i chorobná žárlivost.