Nakladatel: Voxi

Obliba audioknih v České republice stále roste. Celkový objem trhu v roce 2018 dosáhl téměř 150 milionů korun, v roce 2019 by to podle odhadů mohlo být až o 20 milionů víc. Na to reaguje i největší český knižní vydavatel Albatros Media a vstupuje na audioknižní trh s novou značkou Voxi. V její produkci najdou posluchači audioknihy všech žánrů, pro děti i dospělé, včetně bestsellerů od Radky Třeštíkové nebo Roberta Galbraitha.

Voxi - Nejnovější knihy

knihaProkletý kraj knihaKapsa plná žita knihaŽárlivost a jiné povídky knihaMrazivé vraždy

Voxi - Související články

Očima, ale především ušima na léto

ocima-sefradaktorky-nahled

Dnes mám pro vás zase několik tipů na poslech audio zpracování oblíbených titulů, ale také knižní novinku od oblíbené autorky romantických románů. Můžete se zaposlouchat do verneovky, vybraných dílů humorných krimitrilogií i klasiky z pera Agathy Christie.

Májové Očima šéfredaktorky

ocima-sefradaktorky-nahled

Máj, tedy květen, u nás spolu s básníkem zveme časem lásky. A tak i moje dnešní recenzní zastavení bude více věnované láskyplné četbě. První titul nás ovšem dovede ke vzpomínce na dětství, druhý trošku do historie, třetí poradí, jak udržet lásku v manželství, třetí osvětlí složitosti rodičovství a poslední nás vrátí ke kořenům…

Kdo koho vlastní?

Nesbo_ZarlivostAJinePovidky_audio

Člověk jako druh trpí mnoha nemocemi. Některé jsou fyzického rázu, jiné psychického. Závislost jakéhokoli druhu dokáže dostat do kolen i vysoce inteligentního jedince. Příkladem takové, která spolehlivě zničí nejenom svého nositele, je třeba i chorobná žárlivost.

Napínavý audioknižní výběr šéfredaktorky

audioknihynahled

Dnešní Očima šéfredaktorky je zasvěceno pouze audioknihám. Navíc v něm najdete jen jeden žánr – detektivky. A to jak ty klasické z pera Agathy Christie či George Simenona, tak ryze současné novinky ženských autorek: Pauly Hawkins a Petry Klabouchové.

Legenda končí, sláva zůstává

Tichota_SpiritualKvintet_audio

Životy hudebních skupin bývají různě dlouhé. Některé ani nestihnou zazářit a už se po nich slehne zem. Jiné zůstávají po desetiletí, jen jejich složení se neustále mění, až z té původní nezbude nikdo. A pak tu jsou stálice.