Nakladatel: Václav Dvořák

https://www.vaclav-dvorak.cz/


Václav Dvořák - Nejnovější knihy

knihaPísečníci a probuzení krále knihaJá, Finis knihaPísečníci a bludný asteroid

Václav Dvořák - Související články

Magnesia Litera 2023

magnezia-nahled

V pondělí 17. dubna proběhlo slavnostní vyhlášení vítězů cen Magnesia Litera. Knihou roku dalšího ročníku se stala kniha poezie s názvem Jana bude brzy sbírat lipový květ, která vyšla k nedožitým narozeninám Jany Frankové Doležalové.

Magnesia Litera 2021

magnezialitera nahled

8. června byli v přímém přenosu vyhlášeni vítězové všech kategorií ceny Magnesia Litera. Absolutním vítězem 20. ročníku se v očích odborníků stala objemná publikace přibližující Anglii v Shakespearově době. Blogem roku určili čtenáři facebookovou stránku přerovských strážníků!

Pro milovníky fantasy bez ohledu na věk

fantasy

Asi každý z nás se občas rád přenese do světa, kde nic není nemožné a kde může popustit uzdu své fantazii. Také proto jsou fantasy knížky tak oblíbené. I my si jich dnes několik představíme a zajímavé tituly zde najdou nejen dospělí čtenáři, ale i ti mladší.

Temné dobrodružství pro nebojácné čtenáře

Ja Finis

Když dosáhne chlapec žijící na Zemi věku osmi let, prostě zmizí. Lidé se s tím už naučili žít a nehledají, kdo za tím stojí. Dvanáctiletý Petr však nezmizel, ale stal se svědkem únosu svého bratra. A tak se v jeho hlavě zrodí plán na bratrovu záchranu a boj s nepřítelem. Jak vše dopadne?

Dobrodružné příběhy pro mladé čtenáře

Pisecnici Strasidelna chuva

Podzim udeřil v plné síle. Dny se zkracují, večery prodlužují a venku panuje sychravé počasí. A přesně takové atmosféra vybízí zachumlat se do peřin a vydat se na dobrodružnou cestu s knižními hrdiny.