Nakladatel: Talent pro ART

https://www.talentproart.cz/literserver/e-shop/


Talent Pro ART - Nejnovější knihy

knihaZámek v oblacích knihaPovídky pod psa knihaUčytelskej

Talent Pro ART - Související články

Audit

Linhart_Audit2

A je to taky! Audit!

Vyhrajte příběh o strachu, který občas cítí každý

zamek v oblacich (1)

Kdo by v patnácti letech necítil v životě občas nejistotu a obavy. Všechno toto prožívá ve svých patnácti i Petr. Jak se ale se vším vypořádá? A může to vůbec zvládnout sám? Začtěte se s námi do jednoho napínavého příběhu o lidském strachu!

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. února 2024

nenechte_si_ujit

I další únorový týden nabízí literární akce, které stojí za návštěvu. Na své si přijdou děti, dospívající i dospělí! Koná se totiž hned několik čtení pro nejmenší čtenáře, beseda s Janem Linhartem či s Marií Vilánkovou a také uvedení knihy Paramisa.

Nenechte si ujít v týdnu od 23. do 29. ledna 2023

nenechte_si_ujit

Leden se pomalu chýlí ke konci, ale na vás čeká ještě několik literárních akcí, kterých se můžete zúčastnit. Nenechte si ujít představení knihy Všichni umřete, večer s Arnoštem Goldflamem, autorské čtení Evy Maškové či povídání o Jaroslavu Haškovi.

Ukázka z knihy Povídky pod psa (Eva Mašková)

povidky_pod_psa

Eva Mašková ve své knize vtipně glosuje, komentuje a hodnotí běžné situace denního života. Podobně jako kdysi v knize Zdeny Frýbové Malinkatý kretén i tady prožijeme plno zábavy. Přečtěte si ukázku a sami se rozhodněte, zda by tyto čtyřnohé povídky nestály za vaši pozornost.