Nakladatel: Pragoline

V nabídce nakladatele Pragoline naleznete aforismy, epigramy, veselé příběhy, kriminální příběhy, anekdoty, zpovědi, životopisy, prózu i poezii autorů Josefa Fouska, Jiřího Krampola, Zdeňka Izera, Marka Dobrodinského, Uršuly Klukové, Michala Dlouhého, Hedy Bartíkové, Romana Cílka, Kateřiny Procházkové, Petra Bambase, Aleše Pivody a dalších.

https://www.pragoline.cz/nakladatelstvi


Pragoline - Nejnovější knihy

knihaVinařský deník

Pragoline - Související články

Doba posthektická

Jahn_Doba posthekticka

STOJÍM RÁNO U OKNA A VYHLÍŽÍM VEN, na městečko, kde se zastavil čas, a na tomto místě jde poděkování za spolupráci s panem Hrabalem. Hledím do toho našeho údolíčka, kde se červenají střechy, to je betlém! Tu všude bydlí naši sousedi. Je pěkný podívat se z okna a ty střechy znát i jménama. Pravda, spoustu těch lidí

Ještě trocha jarního přemítání

Jahn_Jeste trocha jarniho premitani4

Je tu jaro, slunko už ve svým maličkým zenitu pěkně dosvítí přes okolní střechy nám na zápraží a běží tak rychle, jak rychle se točí náš dům.

Ukázka z knihy Vinařský deník (Daniel Jahn)

Vinarsky denik_uvodni

Základní „dějovou“ linku knihy Vinařský deník tvoří „dobrodružství“ pěstování vinné révy a výroby vína. Na toto téma vznikla už řada fundovaných a ryze odborných knih, Daniel Jahn k němu však přistupuje zcela jinak – s nadhledem, humorem, ironií a sebeironií sobě vlastní.

Humorně o víně

Vinarsky denik_uvodni

Mohlo by se zdát, že Vinařský deník nadchne spíše jen velké milovníky vína a zájemce o informace týkající se pěstování vinné révy. Tato próza psaná formou deníkových zápisů však nabízí i další zajímavá témata, a tak má ambice zaujmout i pobavit široké spektrum čtenářů.

Český humor

Tipy_Vinarsky denik_Diagnoza ucitelka_Helmut

V těžkých časech se člověk musí umět odreagovat a pobavit, aby se nezbláznil. Proto vám dnes přinášíme samé veselé a vtipné čtivo, které vám zpříjemní dlouhé a náročné chvíle.