Nakladatel: Klika


Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Nejnovější knihy

knihaMuž, který zprůhledněl knihaZachraň se, Pepíno, zachraň se! knihaDcera hvězd knihaRestart

Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Související články

Vyhrajte povídky o křehkosti vztahů

Muz ktery zpruhlednel

Hrdinové povídek Jany Trhlíkové touží po lásce, štěstí a jistotách, ale místo toho zjišťují, že se zasekli ve vztazích, které jsou povrchní a nenaplňují je. Všichni se proto pokouší hledat nové možnosti a začít znovu a vy si můžete přečíst, zda se jim to podaří.

Povídky o každodenním životě

Muz ktery zpruhlednel

Autorka napsala patnáct zajímavých povídek, které pojednávají o typických věcech každodenního života. Ať už se jedná o lásku a rozchody, nejistotu či hluboká tajemství. Jak se s tím vypořádají hlavní hrdinové?

Příběhy, které pohladí po duši

Tipy_Pribehy ktere pohladi po dusi

Dnešní romantické, dojemné a pozitivní tipy zahřejí každé osamělé srdce. Ať už dáváte přednost humoru, zamilovaným příběhům nebo rozmanitým povídkám, z této nabídky si určitě vyberete.

Zápisky pesimisity

Zachran se Pepino zachran se

Pepíno nepatří mezi lidi, kterými byste se chtěli obklopovat. Je to pesimista, cynik a šťoural. Žije v Praze a své pocity, zážitky a problémy svěřuje papíru. Podaří se mu nakonec najít ztracený elán a překonat nejpalčivější problémy svého bytí?

Z pera českých autorů

Z-pera-ceskych-autoru

Začtěte se do nejnovějších děl českých autorů! Čekají vás poeticky laděné básně, toulky naší minulostí, humorné příběhy tu a tam obohacené o zamyšlení, osudy osamělého cynika a život dvou bratrů v těžkých časech.