Nakladatel: Klika


Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Nejnovější knihy

knihaMuž, který zprůhledněl knihaNejdelší cesta domů knihaZachraň se, Pepíno, zachraň se! knihaDcera hvězd

Nakladatelství Věra Nosková – Klika - Související články

Ženy o ženách pro ženy

Zeny-o-zenach-pro-zeny

Když ženy píší o ženách, nejedno oko nezůstane suché. Udělejte si pohodlí a prožijte chvíle plné štěstí a lásky, ale také nelehkých životních zkoušek spolu s hrdinkami románů našich dnešních knižních tipů.

Hledání pravého domova

Nejdelsi-cesta-domu-perex

Jindřiška to v životě nemá jednoduché. Rodiče ji nenávidí za smrt utonulého bratra, jemuž jako dvanáctiletá nedokázala pomoci. Později, když umírá i její milovaná teta, se hlavní hrdinka rozhodne odejít z chladného domova. Najde na své cestě někoho, kdo ji konečně bude mít rád?

Vyhrajte povídky o křehkosti vztahů

Muz ktery zpruhlednel

Hrdinové povídek Jany Trhlíkové touží po lásce, štěstí a jistotách, ale místo toho zjišťují, že se zasekli ve vztazích, které jsou povrchní a nenaplňují je. Všichni se proto pokouší hledat nové možnosti a začít znovu a vy si můžete přečíst, zda se jim to podaří.

Povídky o každodenním životě

Muz ktery zpruhlednel

Autorka napsala patnáct zajímavých povídek, které pojednávají o typických věcech každodenního života. Ať už se jedná o lásku a rozchody, nejistotu či hluboká tajemství. Jak se s tím vypořádají hlavní hrdinové?

Příběhy, které pohladí po duši

Tipy_Pribehy ktere pohladi po dusi

Dnešní romantické, dojemné a pozitivní tipy zahřejí každé osamělé srdce. Ať už dáváte přednost humoru, zamilovaným příběhům nebo rozmanitým povídkám, z této nabídky si určitě vyberete.