Nakladatel: Fortuna Libri

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 15. do 21. dubna 2024

nenechte_si_ujit

Duben se přehoupl do své druhé poloviny a my vám opět přinášíme přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Koná se třeba beseda s Petrem Šestákem o jeho knize Vyhoření a křest knihy Děti v ohrožení či Stávat se zvířetem. 

Nenechte si ujít v týdnu od 19. do 25. února 2024

nenechte_si_ujit

I další únorový týden nabízí literární akce, které stojí za návštěvu. Na své si přijdou děti, dospívající i dospělí! Koná se totiž hned několik čtení pro nejmenší čtenáře, beseda s Janem Linhartem či s Marií Vilánkovou a také uvedení knihy Paramisa.

Nenechte si ujít v týdnu od 17. do 23. dubna 2023

nenechte_si_ujit

Duben se přehoupl do své druhé poloviny a my vám opět přinášíme přehled literárních akcí, které byste si neměli nechat ujít. Těšit se můžete třeba na autorské čtení Scarlett Wilkové, křest knihy Dagmary Beňákové či literárně-kulinářský pořad Eat&Read Baltic.

Úřednice z vigvamu, 2. část

Walterova Benesova_Urednice z vigvamu

Posadila si mě na druhou stranu svého stolu a spustila sáhodlouhý monolog. Po prvních třech větách mi bylo jasné, že tohle fakt nebude za deset minut hotové a že opravdu procházím bezpečnostním školením.

Úřednice z vigvamu, 1. část

Walterova Benesova_Urednice z vigvamu

Úředník z finančního úřadu povídá řediteli jedné firmy: „Nemyslete si, že nemáme smysl pro humor. Nad vaším posledním daňovým přiznáním jsme se od srdce zasmáli.“