Nakladatel: Eroika

Nakladatelství Eroika vydává prozaická díla současných ženských autorek. Od svého založení v roce 1998 publikovalo přes sto titulů.
V nabídce lze najít celé spektrum kvalitní beletrie psané ženami s důrazem na postavení ženy v současnosti.
V knižní produkci jsou zastoupeny žánry a oblasti: humoristický román, psychologický román, erotika, detektivka, vzpomínková próza či feministicky zaměřená literatura.
Vedle původní české beletrie vydává nakladatelství i kvalitní zahraniční literaturu.
V seznamu jmen českých autorek najdeme jména jako Irena Obermannové, Martina Formanová či Lenka Procházková, a zkušené prozaičky, jako Blanka Kubešová či Eva Michorová.

Literatura z nakladatelství Eroika je určena všem čtenářům, avšak zajisté mezi nimi převažují ženy. Naše čtenářky jsou především moderní emancipované ženy se zájmem nejen o partnerské a mezilidské vztahy, ale i o kulturu a umění.

www.eroika.cz


Eroika - Nejnovější knihy

knihaDo žížal se nekouše knihaNahá před Bohem lásky knihaŠestý zásah knihaJeště než umřu

Eroika - Související články

Česká současná povídková tvorba

kniha

Dny se prodlužují a s nimi i čas na čtení! Není nic lepšího, než si jít sednout s knihou do parku pod strom a celý večer číst. Zpestřete si proto svůj repertoár knih a rozšiřte ho o některou z povídkových sbírek, které vám dnes představíme.

Tři podoby ženy

tri-podoby-zeny

Žena – to je láska, romantika, emoce, žárlivost, touha, krása, srdce, pláč, objetí, pohlazení, útěcha, mateřství, anděl i ďábel. Žena ve svých mnoha podobách je předmětem tří dnešních tipů od tří autorek, tří žen.

Než si pro mě přijde…

Jenny Downhamova_Jeste nez umru2

Tessa Scottová měla celý život před sebou, jenže pak jí osud uštědřil krutou ránu. Boj s leukémií prohrála, ale rozhodla se nevzdat a prožít své zbývající dny naplno.

Na dovolenou do dámského zavazadla

Na_dovolenou_do_damske_kabelky

Prázdniny dávno začaly a doba dovolených je v plném proudu. Začtěte se do pětice titulů, které by neměly chybět v žádném dámském zavazadle a poslouží také jako skvělí společníci nejen na cestách.

Když píší ženy

Tipy_Kdyz pisi zeny

Dnes vám přinášíme šest příběhů šesti autorek, které překypují rozmanitými city, smutnými vzpomínkami na minulost, ale i neutuchající nadějí a láskou. Procestujte s nimi zeměkouli a nechte na sebe působit jejich kouzlo.