Nakladatel: dybbuk

dybbuk.cz/


dybbuk - Nejnovější knihy

knihaČeši, polibte mě… knihaListy ze světa stínů knihaA to si pak můžeš řikat, co chceš knihaJindřich Jerusalem

dybbuk - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. srpna 2015

192_big

Před námi je poslední srpnový týden. Prázdniny se tedy neodvratně blíží ke konci. Totéž nelze naštěstí říci o literárních akcích, kterých je naopak s blížícím se podzimem více a více. Tento týden vás čeká například Literární Zarafest či setkání Klárou Smolíkovou a Jiřím W. Procházkou.

Art brut slovem i obrazem

Skalická obálka

V pražském nakladatelství dybbuk nedávno vyšla zajímavá kniha s názvem A to si pak můžeš řikat, co chceš, jejímž prostřednictvím se může česká kulturní veřejnost blíže seznámit s nevšední výtvarnicí Helenou Skalickou (*1951).

Nenechte si ujít v týdnu od 29. července do 4. srpna 2013

Nenechte si ujít

Ať se vám to líbí nebo ne, polovina prázdnin je tady. Podívejte se, jaké kulturní akce můžete navštívit na přelomu července a srpna.

Literárně–dramatický festival Děti, čtěte! otevře své brány pro děti i rodiče

motiv_kluk_konik_grey

Česká kniha pro děti před sebou nemá příliš optimistickou budoucnost. Dětských čtenářů ubývá každoročně více, než bychom si přáli. Festival Děti, čtěte! má za cíl podporovat čtenářství už od nejútlejšího věku…

Nominace na nejlepší dětskou knihu Zlatá stuha

zlatastuha

V celostátní soutěži, v oblasti knižní tvorby pro děti a mládež byly vyhlášeny 7. dubna nominace na ty nejlepší knihy.  Pokud vás zajímá, jaké knihy mohou získat ocenění, pak čtěte dál…