Nakladatel: dybbuk

dybbuk.cz/


dybbuk - Nejnovější knihy

knihaDrabčíkova pouť knihaČeši, polibte mě… knihaListy ze světa stínů knihaA to si pak můžeš řikat, co chceš

dybbuk - Související články

Zvíře jménem inspirace

Selingerova Bakonyi Ludmila_Zvire jmenem inspirace2

Múza, nepolapitelná a tolik chtěná. Kde se bere, proč je tak nespolehlivá a dá se nějak ovládat? Rozhodla jsem se shrnout své letité pozorování a vztah se zvířetem zvaným inspirace. Budu moc ráda, když se přidáte do diskuze se svými zkušenostmi.

Aby žily šťastně až na věky…

Selingerova_Aby zily stastne az na veky

Když jsem byla malá, knížky a pohádky pro mě byly zázračné živé bytosti, které mě na svých papírových křídlech mohly donést až na druhý konec zeměkoule nebo do krajin za sedmi horami a sedmi lesy. Tohle lákadlo mě vlastně nepustilo celý život.

Nenechte si ujít v týdnu od 4. do 10. října 2021

nenechte_si_ujit

I příští týden se v různých koutech naší země konají literární akce. A na co se můžete těšit? Koná se beseda o nové knize novináře Tomáš Etzlera, další LiStOVáNí či beseda k nové knize oblíbeného moderátora Vojtěcha Bernartského. Vybere si tak úplně každý.

Učit (s) láskou

Bakonyi Selingerova_Ucit s laskou

Miluji v dětech tu živelnou sílu a touhu pochopit, objevit, vymyslet… Poznají, kdy mluvíme pravdu, kdy skutečně děláme to, co říkáme, a kdy je to jen omílání frází. Když to s nimi myslíme dobře, jdou nám naproti a udělají půlku práce.

Otevřený dopis ministru kultury ČR Lubomíru Zaorálkovi zaslaný Cechem malých nakladatelů: NENECHTE NÁS PADNOUT!

Psaní - ilustrační

Současná situace je pro knižní trh samozřejmě velice složitá, kvůli mimořádným opatřením došlo mimo jiné k uzavření veškerých knihkupectví. Cech malých nakladatelů se proto rozhodl napsat otevřený dopis ministru kultury – jeho znění zde uveřejňujeme.