Nakladatel: Daranus

Nejnovější knihy

Neevidujeme žádné knihy vydané tímto nakladatelem.

Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 12. do 18. června

nenechte_si_ujit

Nevíte, jak si zpříjemnit další pracovní týden? Zajděte do knihovny, v mnohých se konají zajímavé akce. My vám přinášíme výběr těch nejlepších, začtěte se a vyberte si, sami uvidíte, že rozhodně je z čeho.

Získejte užitečného rádce pro houbaře a kuchaře

na-houby-s-jardou-perex

Relaxujete rádi při procházkách v lese a máte radost, když si navíc přinesete v košíku pár pokladů? Klasická smaženice není to jediné, co si z nasbíraných hub můžete uvařit, a právě na další pokrmy najdete inspiraci v knize, kterou vám představíme.

Zasoutěžte si o třicetiletou historii skupiny Tři sestry

Tri-sestry-perex

Kapela Tři sestry se řadí mezi nejznámější české kapely a na hudební scéně se objevuje už třicet let. Za tuto dobu absolvovali nespočet koncertů, večírků a v jejich minulosti najdete mnoho povětšinou rozverných historek, o které byste neměli přijít.

Získejte klíč k poznání Putinova Ruska

Putin-perex

Když se Vladimir Putin stal v roce 2000 poprvé prezidentem Ruska, převzal zemi, ve které panoval chaos a ekonomika zde byla v troskách. Jak se mu podařilo tento proces zastavit? A jaké další výhry a prohry zažil během své kariéry?

Autogramiáda knihy Chinaski poprvé zpěváka Michala Malátného

Michal Malátný a Ondřej Škoch

Křest, autorské čtění, mini-koncert a autogramiáda – tento bohatý program přilákal do brněnské Olympie fanoušky skupiny Chinaski.