Nakladatel: Čas

Nakladatelství ČAS si do štítu vetklo heslo „Kniha je ženského rodu“. Rádi bychom totiž vydávali hlavně kvalitní beletrii stvořenou ženským perem a určenou ženským očím a srdcím, ovšem samozřejmě nejen jim. V současnosti naplňujeme tyto ediční řady: Příběhy nejen pro ženy, Erotika, Osobnosti, hudba, film, Pro děti a jejich rodiče, Poezie, Literatura faktu a Ostatní. České i překladové tituly vydáváme s pečlivou redakční úpravou a v kvalitním grafickém zpracování. Knihy, vznikající pod vedením nakladatele, spisovatele a hudebníka Josefa „Pepsona“ Snětivého, naleznete na webu nakladatelství.

www.nakladatelstvicas.cz


Čas - Nejnovější knihy

knihaZatloukači knihaMrazivé hry knihaMonology k živým i mrtvým knihaKdy se dotknout dospělosti

Čas - Související články

Manželské etudy

Marketa Harasimova_Manzelske etudy

Manželství Vlaďky a Rudy uvadá. Po manželské hádce odjíždí uražená Vlaďka trucovat na chalupu, místo uklidnění nervů se však dočká loupežného přepadení. To překvapivě vyústí v seznámení s novým mužem, Vlaďčin pokus o nevěru má ale nečekané rozuzlení.

Markéta Harasimová ráda svojí tvorbou brnká na emoční struny…

harasimova_nahled1

Její romány v sobě mají napětí, záhadné zápletky, ale také erotiku, a mnohdy se dotýkají závažných témat lidského soužití. Proč vlastně píše, jak si hlídá, aby se ve svých příbězích neopakovala, a také, jak dospěla k tomu stát se nakladatelkou svých knih – o tom všem je náš dnešní rozhovor.

Zamyslete se „Kdy“…

kdy-se-dotknout-dospelosti-nahled

Kdy vlastně člověk definitivně pozná, že je dospělý? Co jej nejvíce utváří a formuje? Podílí se výchova na jednání zralých lidí? Od kterého momentu už jsme opravdu zodpovědní?

Stalking a erotika v jednom růžovém balíčku

mrazive-hry-nahled

Přítel měl nadměrnou potřebu sexu, a než by tím trápil ji, raději využíval jednorázových příležitostí za jejími zády. Nelze se tedy divit, že jej Bára poté, co zjistila, jak se věci mají, opustila. Jenže pak jí někdo začal posílat výhružné anonymy…

Důsledky nedůslednosti

marinovova_zatloukaci

Pokud se vám někdy stalo, že jste si své problémy neřešili sami a důsledně, možná jste se později nestačili divit, kam až vás osud zatlačil. O tom, jak může vypadat jedno takové (ne)důsledné nedorozumění, se můžeme dozvědět od Zatloukačů.