Nakladatel: Brána

Vydáváme knihy v edicích: životy slavných, historie, beletrie,
literaturu faktu, thrillery, detektivky a romány. K dispozici je e-shop
s nabídkou titulů všech žánrů - novinek i starších titulů.

www.brana-knihy.cz

Brána - Nejnovější knihy

knihaDvojitý agent knihaŠvihák v porcelánu knihaO nezvedeném žabáčkovi a jiné pohádky knihaKurýr

Brána - Související články

Nenechte si ujít v týdnu od 21. do 27. listopadu

nenechte_si_ujit

Rádi byste navštívili Afriku zevnitř, potkali Miroslava Žbirku zblízka nebo například zjistili, která dvě slova mohou být klíčem? To vše a mnohem více v najdete v našem pravidelném souhrnu na příští týden chystaných nejzajímavějších literárních akcí.

Poučná kniha plná zvířátek

o-nezvedenem-zabackovi

Žáby, ryby, koťátka, šnečky i pavoučky – všechna tato zvířátka a mnoho dalších představuje menším dětem nová naučná kniha O nezvedeném žabáčkovi. Začtěte se do nápaditých rýmů a vychutnejte si pohled na překrásně provedené ilustrace.

Nenechte si ujít v týdnu od 24. do 30. října

nenechte_si_ujit

Říjen se pomalu chýlí ke konci a my opět přinášíme novou nabídku zajímavých literárních akcí, které se konají napříč celou republikou. Užijte si prodloužený víkend společně s knihami a literaturou.

Poučné čtení pro děti

poucne_cteni_pro_deti

Pohádky jsou žánrem, který děti milují. Dnes vám představíme takové, v nichž naleznou nejen zábavu, ale i poučení. Vybírat můžete z bohatě ilustrovaných titulů o zvířátkách, lese a mnoha bájných kouzelných bytostech.

Nenechte si ujít v týdnu od 30. května do 5. června 2016

192_big

V nadcházejícím týdnu potěšíme hlavně dětské čtenáře, protože vrcholí akce Celé Česko čte dětem. Ale ani dospělí nepřijdou zkrátka. Bude se křtít, předčítat a na své si přijdou i poetické duše. A celý týden mohou děti i dospělí příjemně zakončit na společné akci.