Nakladatel: Brána

Vydáváme knihy v edicích: životy slavných, historie, beletrie,
literaturu faktu, thrillery, detektivky a romány. K dispozici je e-shop
s nabídkou titulů všech žánrů - novinek i starších titulů.

www.brana-knihy.cz


Brána - Nejnovější knihy

knihaHvězda nad arabským peklem knihaKuchařka pro alergiky knihaČeský lev v boji knihaSoví skřítek Huhugo

Brána - Související články

Štěstí je jen muška zlatá

Zimmermannova_Muska-zlata

V kontejneru místního obchodu ovoce a zeleniny se to muškami jen hemží. Jsou černé a malé. Pod stovkou jejich drobných těl objevím vždycky nějaké poklady. Dneska je to několik mírně nahnědlých banánů.

Duha

duha_zimmermannova

Když se cítím opuštěná, zajdu si na nádraží. Ráda pozoruji ten shon. Nechám se pohltit jeho pestrým hemžením a docela zapomenu, že jsem ustaraná paní Šedá.

Žena, která se nevzdá ani v arabském vězení

hvezda_nad_arabskym_peklem_nahled

Spisovatelka Monika Wurmová si získává čtenáře jedním skvělým románem za druhým. V dnešním článku vám chceme představit její nejnovější knihu Hvězda nad arabským peklem, která odhaluje tvrdou realitu Blízkého východu.

Vytvořte si samy

doma-kutil

Dnes si na své přijdou ženy-tvořilky a budou moci dostát rčení o zlatých českých ručičkách. Díky rádcům se naučí tvořit květinové dekorace, vyrobit šperky ze sutašek (kdo ví, co to je?) či uvařit jídlo bez alergenů. A máme tip i pro cestovatelky! 

Nové znalosti, nová poznání

knihy-ilustracni

„Lidské poznání má přece jen své hranice, a bude je mít vždy.“, prohlásil kdysi Albert Einstein. Ale to neznamená, že je nemůžeme posouvat a stále tak rozšiřovat své znalosti. Například s dnešními knihami si můžete otevřít nové obzory v oboru matematiky, historie či léčitelství.