Nakladatel: Brána

Vydáváme knihy v edicích: životy slavných, historie, beletrie,
literaturu faktu, thrillery, detektivky a romány. K dispozici je e-shop
s nabídkou titulů všech žánrů - novinek i starších titulů.

www.brana-knihy.cz


Brána - Nejnovější knihy

knihaHvězda nad arabským peklem knihaKuchařka pro alergiky knihaČeský lev v boji knihaSoví skřítek Huhugo

Brána - Související články

Žena, která se nevzdá ani v arabském vězení

hvezda_nad_arabskym_peklem_nahled

Spisovatelka Monika Wurmová si získává čtenáře jedním skvělým románem za druhým. V dnešním článku vám chceme představit její nejnovější knihu Hvězda nad arabským peklem, která odhaluje tvrdou realitu Blízkého východu.

Vytvořte si samy

doma-kutil

Dnes si na své přijdou ženy-tvořilky a budou moci dostát rčení o zlatých českých ručičkách. Díky rádcům se naučí tvořit květinové dekorace, vyrobit šperky ze sutašek (kdo ví, co to je?) či uvařit jídlo bez alergenů. A máme tip i pro cestovatelky! 

Nové znalosti, nová poznání

knihy-ilustracni

„Lidské poznání má přece jen své hranice, a bude je mít vždy.“, prohlásil kdysi Albert Einstein. Ale to neznamená, že je nemůžeme posouvat a stále tak rozšiřovat své znalosti. Například s dnešními knihami si můžete otevřít nové obzory v oboru matematiky, historie či léčitelství.

Pán času

buresova_pan casu

Někteří lidé nás inspirují, i když dělají něco, co se nám nelíbí, a někdy si člověk dopřeje odříkaného chleba největší krajíc. Najít si čas na plnění svých přání se zdá být tím nejtěžším úkolem na světě.

Historický román z vikingského prostředí

Ohen Vikingu

Mladý rytíř a hrdina křížových výprav Rouwen se po ztroskotání lodi ocitne v zajetí Vikingů. Ti ho nezabili jen proto, aby za něj obdrželi od Angličanů výkupné. V zajetí potká dceru vikingského náčelníka a Rouwen má důvod zase bojovat.