Nakladatel: Brána

Vydáváme knihy v edicích: životy slavných, historie, beletrie,
literaturu faktu, thrillery, detektivky a romány. K dispozici je e-shop
s nabídkou titulů všech žánrů - novinek i starších titulů.

www.brana-knihy.cz


Brána - Nejnovější knihy

knihaČeský lev v boji knihaSoví skřítek Huhugo knihaOheň Vikingů knihaGigolo

Brána - Související články

Historický román z vikingského prostředí

Ohen Vikingu

Mladý rytíř a hrdina křížových výprav Rouwen se po ztroskotání lodi ocitne v zajetí Vikingů. Ti ho nezabili jen proto, aby za něj obdrželi od Angličanů výkupné. V zajetí potká dceru vikingského náčelníka a Rouwen má důvod zase bojovat.

Výlet za hranice poznání

Tipy_Na vlne science fiction

Dnešní tipy se ponesou v duchu sci-fi, tedy snad kromě prvního z nich, jenž představuje knihu rozmanitých povídek. Vychutnejte si příběhy prodchnuté dobrodružstvím, záhadami, humorem i napětím.

Návštěva pohádkového světa

DetiCtou

Prázdniny jsou v půlce, ale to neznamená, že je všem dnům volna konec. Co se vydat na výlet do říše, kde nic není nemožné a každý příběh má šťastný konec? Pohádkový svět už vás vábí a nedočkavě očekává zvědavé čtenáře.

Ženám do kabelky

žena čte

Slunce praží, teploměry praskají, zahrada usychá a nám nezbývá, než se vzdát, ulehnout někam do stínu, položit vedle sebe velkou lahev s pitím a otevřít knihu, která potěší srdce a dá odpočinout přehřátému mozku. A přesně takové knihy pro vás máme připravené!

Investování s rozumem

Investice do akcii

Chtěli byste investovat, ale bojíte se rizik? Právě pro vás napsal Petr Čermák knihu, ve které obšírně popisuje princip konzervativního investování. Nevyhýbá se ani otázkám nákupu a prodeje akcií či správě portfolia.