Příliš odvážné přání

zobrazit info o knize
Nakladatelství Mystery Press
Vydáno   10/2023
ISBN 978-80-7588-530-2
Překlad Míček, Dalibor
Vydání 1.
Počet stran 456
Vazba vázaná
Formát 152×210
Doporučená cena 449 Kč

O knize

Čtvrtý díl velkolepé rodinné ságy od britského bestselleristy Jeffreyho Archera.

Harry Clifton a jeho žena Emma spěchají do nemocnice. Jejich syn Sebastian se stal účastníkem autonehody, která si vyžádala oběť na životě. Kdo ale zemřel? Sebastian, nebo jeho nejlepší přítel Bruno?
Když je Ross Buchanan donucen odstoupit z funkce předsedy Barrington Shipping Company, Emma ho hodlá nahradit. Don Pedro Martinez má však v úmyslu za něj dosadit svou loutku, majora Alexe Fishera, aby jeho prostřednictvím firmu zničil. K tomu na scénu znenadání vstupuje tajemný Cedric Hardcastle a s nemalým pozdvižením zaujímá místo v představenstvu. Koho z kandidátů se ale ve volbě chystá podpořit?
V Londýně mezitím získává adoptivní dcera Harryho a Emmy Jessica stipendium na Sladeově akademii a zamiluje se do spolužáka Clivea Binghama, který ji záhy požádá o ruku. Obě rodiny jsou nadšené – ovšem jen do doby, než Jessičinu budoucí tchýni navštíví její stará přítelkyně lady Virginia Fenwicková, která se rozhodne, že svatbu musí stůj co stůj překazit...

Strhující sága Cliftonova kronika od bestsellerového autora Jeffreyho Archera pokračuje čtvrtým dílem Příliš odvážné přání, který vás zavede do prostředí podvratných továrníků i na půdu prestižní univerzity. Kolik tajemství dokážou rodinné vazby ještě unést?

Doporučení:
Share

Související články