Stříbrná křídla

Nejkrutější pomstu může přichystat jedině žena

zobrazit info o knize
Nakladatelství Metafora
Vydáno   10/2020
ISBN 978-80-7625-366-7
Překlad Severýn, Martin
Vydání 1.
Počet stran 376
Vazba vázaná
Formát 129×206
Doporučená cena 399 Kč

O knize

Volné pokračování mezinárodního bestselleru Zlatá klec.
Fayein exmanžel Jack je ve vězení a ona sama začala nový život napůl mezi Itálií, kde v luxusním sídle ukrývá svou dceru a matku, a Švédskem, odkud řídí prosperující kosmetické impérium Revenge. Zrovna když si myslí, že už má všechno zlé za sebou, se ale celá její existence znovu ocitá v ohrožení.
Jackovi se podaří utéct z vězení – a hned nato se někdo pokouší skoupit všechny akcie Revenge a firmu tak nepřátelsky převzít.
Faye nechává dceru i matku v bezpečí italského domova a vydává se do Stockholmu, aby podnik zachránila. V luxusním hotelu v centru metropole se setkává s finančníkem Davidem, je jim spolu dobře a po několika dalších schůzkách spolu navážou důvěrný vztah. David právě prochází náročným rozvodem a Faye má opravdu komplikované období, přesto se do sebe bezhlavě zamilují a připadá jim, že společně všechny překážky překonají.
Faye kontaktuje původní majitelky akcií, které prodaly svůj podíl v Revenge, a zjišťuje, že všechny jednaly pod nátlakem. Snaží se zjistit, kdo za zákeřným podkopáváním firmy stojí, kdo jí chce podnik ukrást, brzy si ale uvědomuje, že sama to nezvládne.
S Ylvou a Alicí kdysi stály proti sobě, nyní se však pouští do společného boje. Silná trojice zosnuje plán na záchranu Revenge a společně brání i hrozícímu nebezpečí ze strany Jacka.
Může ale ještě vůbec někomu věřit?

Doporučení:
Share

Související články