Černý řád

Audiokniha

zobrazit info o knize
Nakladatelství Audiotéka.cz
Vydáno   6/2020
ISBN 978-80-7335-345-5
Překlad Dušek, Zdík
Vydání 1.
Počet stran 20 hodin 9 minut
Edice Sigma Force
Doporučená cena 299 Kč

O knize

Po ničivém požáru v jednom kodaňském knihkupectví se rozpoutá vysilující hon po čtyřech kontinentech. Žhářství a vražda odhalují zákeřný plán na krádež Bible, která kdysi patřila Charlesu Darwinovi, otci evoluční teorie. A velitel Gray Pierce se po hlavě vrhá do záhady, jejíž kořeny sahají k nacistickému Německu... a k obludným pokusům, konaným v dávno opuštěné laboratoři pohřbené v prostorách vykopaných pod jedním kopcem v Polsku. V odlehlém klášteře vysoko v Nepálu propuká zase hromadné šílenství a buddhističtí mniši propadají kanibalismu a sadistickému mučení.
Doktorka Lisa Cummingsová, mladá americká vědkyně zkoumající tyto ukrutnosti, se náhle stává cílem brutálního vraha, který pracuje pro skryté síly, které chtějí celou záležitost za každou cenu utajit.
Lisiným jediným spojencem je přestrojený poutník Painter Crowe – ředitel SIGMA Force, elitní jednotky amerických vědců a vojáků ze Zvláštních sil –, který již také vykazuje příznaky nepochopitelné choroby, jež zničila mysli mnichů. Jediný, kdo může Paintera i Lisu zachránit a vlastně i celý svět, je Gray Pierce.
Komu se nakonec podaří vyluštit tajemnou hádanku o vzniku života sepsanou v záhadných runách? Odhalí SIGMA Force sto let starý plán, který hrozí likvidací stávajícího světového pořádku, který by navždy změnil osud lidstva?

Audiokniha Černý řád obsahuje akční thriller s nádechem historie za účasti elitní jednotky Sigma Force. Autor James Rollins Čte Jiří Schwarz, režie Jakub Tabery.

Doporučení:
Share

Související články