Ovládněte Instagram

zobrazit info o knize
Nakladatelství Zoner Press
Vydáno   2/2020
ISBN 978-80-7413-406-7
Překlad Goner, Jakub
Vydání 1.
Počet stran 192
Vazba brožovaná
Formát 186×230
Doporučená cena 399 Kč

O knize

Zajímá vás, jak dosáhnout úspěchu na Instagramu? Myslíte, že není možné živit se pouze Instagramem? Autorka Sara Tasker nám tohle tvrzení vyvrátí. Instagramu a blogování věnovala veškerý svůj čas a nyní je to jejím hlavním výdělkem. V čem tkví její úspěch? V tom vám napoví stránky této knihy, kterou pro vás Sara napsala.
Kniha se dělí do čtyř hlavních kapitol: Vyprávění příběhu, Fotografování, Archiv vlastního života a Sdílení vlastního světa.
V každé kapitole nám autorka prozradí spoustu užitečných rad a tipů, které můžeme v instagramovém světě využívat. Poradí vám například jak najít vlastní směr a styl nebo jak hledat inspiraci v běžném životě. U kapitol o fotografování se zaměří na kompozici, světlo a na to, co přitahuje pozornost. Ukáže vám jak přistupovat k fotografování jednotlivých témat, ať už půjde o fotografování jídla, přírody nebo vašich domácích mazlíčků. Podělí se s vámi o jednoduchá pravidla, které sama dodržuje. Podělí se s vámi i o to, jak fotografie upravuje, a nebo jak vymýšlí popisky ke svým příspěvkům.
Najdete tu také několik praktických cvičení, které vám pomohou probudit vaše smysly a zaměřit se tak na to důležité, co vám může pomoci ve vaší cestě.
Kniha je plná inspirace a cenných rad, které vám pomůžou zdokonalit vaše dovednosti a nemusí se to týkat jen Instagramu. Rady a triky můžou mít uplatnění i ve fotografování obecně.

Doporučení:
Share

Související články