První dáma světové marmelády zavítá do Ostravy

Autogramiáda, beseda

středa 7. prosnce v 16.00 – 17.00, KNIHCENTRUM.cz DŮM KNIHY Ostrava

Blanka Milfaitová byla obyčejná holka z Plzně, která chodila do nezajímavé práce a žila ve vztazích, které ji nenaplňovaly. Pochybovala, zda žije opravdu skutečný život, který by ji těšil. Jednoho dne dala výpověď, ukončila nefungující vztah a odstěhovala se na Šumavu. Začala vařit marmelády, jen tak pro radost, pro sebe a opojnou ovocnou vůni. O změně a cestě za životním snem je Blančina úspěšná kniha Příběh opravdové vášně. Příběh však nekončí. Marmeládová lady pokračuje v úspěšném marmeládovém vyrábění. Vaří v různých částech světa a ve středu 7. prosince zavítá do ostravského DOMU KNIHY, aby vám ukázala, že sny se plní, pokud jim opravdu věříte.

Příběh psaný do vody
Její druhá kniha představuje ohlédnutí za rokem, který strávila na cestách po ostrovech skutečných i těch, které si neseme jako Robinsoni sami v sobě. Není to kniha jenom o vaření marmelád, putování po mořích a touze žít takový život, který stojí za to, ale také o iluzi slávy a dětských radostech, o schopnosti odlišovat to důležité od ničemného a zbytečného. Je to příběh, který není psán do vody.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!Doporučení:
Share

Najít další literární akce

TYP
KRAJ
ODKDY datum ve formátu RRRR-MM-DD
ŘAZENÍ
 
Doporučení: