O zdravých nápojích s doktorem Frejem

Autogramiáda, beseda

Beseda a autogramiáda lékaře a odborníka na přírodní léčbu civilizačních nemocí Davida Freje se koná u příležitosti vydání nové knihy Šťávy a míchané nápoje z přírody. MUDr. David Frej ji napsal spolu s Radmilou Zrůstkovou a obsahově se zaměřuje na šťávy a smoothies. Najdete v ní plno praktických tipů a originálních receptů na přípravu zdravých a chutných nápojů.
V běžné stravě, kterou jíme, se vyskytují živiny, vitaminy a další důležité látky ve zcela nedostatečném množství. Existuje ovšem jednoduchý způsob, jak je tělu dodat relativně snadno. Všechny potřebné látky pro naše tělo a mysl najdete ve šťávách a míchaných nápojích zvaných smoothies. Domácí šťávy a míchané nápoje smoothies jsou ideální volbou pro to, aby naše tělo získalo, co potřebuje. Týká se to nejen dospělých, ale především dětí, protože jedna sklenice nápoje obsahuje až tři porce ovoce nebo zeleniny. Šťávy a smoothies jsou proto výrazným krokem směrem ke zdraví a ochraně před civilizačními nemocemi, které nás ohrožují. Zeleninové a ovocné šťávy a smoothies jsou velmi účinným prostředkem jak odlehčit trávení, ozdravit celkově tělo i mysl, dodat chybějící energii, vitaminy, minerály a antioxidanty.
MUDr. David Frej je lékař, věnuje se ájurvédské medicíně, detoxikaci, regeneraci organismu a výživě. Po ukončení studia Lékařské fakulty Univerzity Karlovy pracoval několik let jako lékař na interním oddělení. Na stáži v Londýně se rozhodl studovat ájurvédskou medicínu. Ájurvédu studoval v Albuquerque v Novém Mexiku, v Rakousku a v indické Puně na klinice ájurvédské medicíny. Ve své praxi se zabývá léčbou nemocí a obezity, výživou, detoxikací a regenerací organismu. Je hostem rozhlasových pořadů a pravidelně přispívá do časopisu Regenerace, Vitalita a dalších periodik.
Po celý měsíc prosinec bude v Domě knihy Knihcentrum probíhat akce „Čím více KNIH nakoupíš, tím větší SLEVU máš“. Akce platí do 31. prosince.

Během měsíce prosince se zúčastněte slosování o vstupenky do Divadla loutek Ostrava.

Projekt Dům knihy živě!!! je spolufinancován statutárním městem Ostrava.

Rezervujte si místo e-mailem rezervace.ostrava@knihcentrum.cz nebo telefonicky 607 082 029. Upozornění – 15 minut před začátkem akce rezervace propadají, dostavte se prosím včas!

Všechny akce jsou ZDARMA.

Doporučení:

Najít další literární akce

TYP
KRAJ
ODKDY datum ve formátu RRRR-MM-DD
ŘAZENÍ
 
Doporučení: