Aukce

Příhozem v aukci vyjadřujete souhlas s Pravidly aukcí v Klubu knihomolů.

Psychologie pro každý den

náhled obálky
Konec aukce: 3. 4. 2024 v 20:00:00
Běžná cena: 329,- Kč
Vydraženo za:

158,- Kč

Aukce již byla ukončena!

Řada věcí, které nás ve škole učili, nemá pro náš život velký praktický význam. Ve škole nás ale naopak nenaučili něco jiného, bez čeho se neobejdeme. Jde o znalosti, schopnosti či pravidla „psychologie všedního dne“.

Jak se lépe rozhodovat? Jak úspěšněji kontrolovat své emoce? Jaké jsou naše silné stránky, které nám pomohou třeba najít zaměstnání svých snů? Co zvyšuje a co naopak snižuje naši životní úspěšnost? Co dělat, abychom byli v životě spokojenější? Jak lépe porozumět názorům a pocitům druhých? Jak lépe předvídat jednání druhých a úspěšněji s nimi komunikovat? Jak zvýšit svou přesvědčivost a schopnost zaujmout a ovlivňovat druhé? Jak úspěšně řešit pracovní i další spory? Jak bojovat se situacemi, kdy máme špatnou náladu, ztrácíme sebedůvěru nebo propadáme sebelítosti? Jak rozpoznat nejrůznější lháře, podvodníky i manipulátory včetně těch, kterým je lépe se vyhnout?

Kniha přináší odpovědi nejen na tyto otázky, je přehledně členěná do jednotlivých okruhů a můžete si tedy v každé situaci nalézt to, s čím potřebujete aktuálně pomoci.

Poštovné 85 Kč.

Přečtěte si více o knize Psychologie pro každý den

Doporučení:
Share

Příhozy v aukci

Knihomol Cena Datum
V této aukci zatím nikdo nepřihazoval. Neváhejte a získejte knihu Psychologie pro každý den za velmi příznivou cenu