Psychologie pro každý den

aneb Co nás ve škole o nás ani druhých neučili

zobrazit info o knize
Nakladatelství Grada
Vydáno   6/2023
ISBN 978-80-271-5182-0
Vydání 1.
Počet stran 256
Vazba brožovaná
Formát 165×240
Doporučená cena 329 Kč

O knize

Řada věcí, které nás ve škole učili, nemá pro náš život velký praktický význam. Ve škole nás ale naopak nenaučili něco jiného, bez čeho se neobejdeme. Jde o znalosti, schopnosti či pravidla „psychologie všedního dne“.

Jak se lépe rozhodovat? Jak úspěšněji kontrolovat své emoce? Jaké jsou naše silné stránky, které nám pomohou třeba najít zaměstnání svých snů? Co zvyšuje a co naopak snižuje naši životní úspěšnost? Co dělat, abychom byli v životě spokojenější? Jak lépe porozumět názorům a pocitům druhých? Jak lépe předvídat jednání druhých a úspěšněji s nimi komunikovat? Jak zvýšit svou přesvědčivost a schopnost zaujmout a ovlivňovat druhé? Jak úspěšně řešit pracovní i další spory? Jak bojovat se situacemi, kdy máme špatnou náladu, ztrácíme sebedůvěru nebo propadáme sebelítosti? Jak rozpoznat nejrůznější lháře, podvodníky i manipulátory včetně těch, kterým je lépe se vyhnout?

Kniha přináší odpovědi nejen na tyto otázky, je přehledně členěná do jednotlivých okruhů a můžete si tedy v každé situaci nalézt to, s čím potřebujete aktuálně pomoci.

Doporučení:
Share

Související články