Druhý ročník soutěže Píšu, píšeš, píšeme

16
Na našem partnerském serveru VašeLiteratura.cz odstartoval minulý týden další ročník soutěže Píšu, píšeš, píšeme, která je určená všem, kdo rádi píší prózu.


Uběhl rok a to je ta pravá chvíle pro vyhlášení dalšího ročníku literární soutěže Píšu, píšeš, píšeme. Ta je určena pro všechny, kteří rádi píší prózu a kteří by se chtěli o své literární výtvory podělit s našimi čtenáři. Navíc jsou tu připraveny zajímavé knižní tituly jako odměna pro autory nejzajímavějších příspěvků.

Čtěte pozorně pravidla soutěže:

Soutěž je určena pro všechny, kteří mají stálé bydliště na území ČR. Své soutěžní příspěvky zašlete s celý jménem a adresou na redakční e-mail: redakce(zavináč)vaseliteratura.cz. Jako předmět napište Literární soutěž. Pokud chcete, aby byl váš příspěvek zveřejněn pod pseudonymem, nezapomeňte jej uvést.

Své příspěvky můžete zasílat nejpozději do 30. října 2010. Jména výherců se dozvíte nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže.

Soutěžní příspěvek
– musí být napsán prózou
– musí se jednat o prózu dějovou (děj je totiž základem každého příběhu), součástí samotného děje však mohou být úvahové složky
– musí být vaším vlastním textem, který nebyl dosud nikde publikován
– jeho délka musí být minimálně 3000 znaků, maximálně 10 000 znaků (počítáno s mezerami)
– do soutěže nebudou zařazeny ty příspěvky, které nevyhovují po stránce obsahové (tzn. nebudou zveřejněny texty, které jsou rasisticky motivované, vulgární či jinak nevyhovující)
– jeden autor smí zaslat maximálně 1 příspěvek do každé tematické sekce
– příspěvek bude zveřejněn na stránkách literarni.webnode.cz, po zveřejnění není možné článek nijak upravovat či smazat
– o výhercích rozhodne porota složená z členů redakce magazínu VašeLiteratura.cz a také čtenáři ve speciální čtenářské anketě

Soutěžní témata:
1) Obyčejný život (povídka)
2) Na stopě (detektivní příběh)
3) Bylo nebylo… (pohádka pro moderního čtenáře)

Každý soutěžící smí zaslat pouze 1 příspěvek ke každému soutěžnímu tématu.

Další informace naleznete zde.

Doporučení:
Share

Napsat komentář