Zasoutěžte si o rodinné trampoty doplněné recepty

rodinu-si-nevyberes-perex
Příbuzné si, na rozdíl od přátel, vybrat nemůžeme, proto jsou rodinná setkání a často i samotné soužití zdrojem nepřeberných vtipných příhod, na které se vzpomíná i několik let. O ty své se s vámi podělí Daniela Kovářová.

Rodinné patálie Daniely Kovářové

Vlídný pohled na rodinné patálie ve stylu knih Vejce a já a Co život dal a vzal oblíbené americké autorky Betty Macdonaldové, jejíž inspiraci Daniela Kovářová nezakrývá, ale naopak otevřeně přiznává. S nadsázkou a s vtipem sobě vlastním popisuje trampoty se svou matkou, s dětmi, s manželem, se zvířaty a dalšími rodinnými příslušníky a jednotlivé pasáže doplňuje recepty na rodinná jídla, na cukroví i na rodinný život.

Kniha volně navazuje na autorčiny nejúspěšnější tituly Jak se žije padesátkám a Jak chovat muže.

 

Rodinu si nevybereš

aneb recepty pro dobrý život

Autorka: Daniela Kovářová

Vydalo: nakladatelství Naštvané matky
Počet stran: 200
Vazba: pevná
Vydáno: 10/2023
ISBN: 978-80-908143-1-8

Přečtěte si více o knize Rodinu si nevybereš, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum. A nezapomeňte si prohlédněte několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

O autorce

Daniela Kovářová (* 1964 Ostrava, Československo) je česká advokátka se specializací na rodinnou problematiku, od května 2009 do července 2010 působila jako ministryně spravedlnosti ve vládě Jana Fischera. Na základě zkušeností ze svého působení ve vysoké politice napsala knihu Můj flirt s politikou aneb Příručka pro ministryně (2010). Daniela Kovářová píše od mládí povídky, které publikuje pod jménem Ida Sebastiani. V roce 2008 vydala sbírku sci-fi povídek a mikrohororů s názvem Minutové povídky. O rok později jí vyšla kniha o lásce a vztazích „Láskyplné“ povídky. Kovářová je také autorkou odborných publikací o rétorice. Píše i fejetony, komentáře a odborné články o justiční problematice.
(Zdroj informací: společnost Knihcentrum)

 

Vyhrajte knihu Rodinu si nevybereš

S příbuznými to bývá leckdy kříž, ale také ohromná zábava. Různé povahy, názory i věk mohou sehrát hlavní roli v hádkách i humorných trampotách, o kterých se pak v rodině vypráví ještě dlouho. Daniela Kovářová s nadsázkou a humorem popisuje, jak to chodí u nich a mezi jednotlivými pasážemi navíc najdete řadu chutných receptů na jídla a cukroví, který u nich mají nejraději.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Rodinu si nevybereš vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Rodinu si nevybereš
probíhá od 3. do 9. prosince 2023.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 humorné knihy Rodinu si nevybereš

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeRodinu si nevybereš
aneb recepty pro dobrý život

Kovářová, Daniela

Naštvané matky, 2023

Napsat komentář