Učte se anatomii zábavným vybarvováním

Vybarvete si lidske telo_uvodni
Porozumět anatomii není snadné. Kosti, cévy, nervy, orgány, kdo se v tom má vyznat? Naštěstí si můžete některé věci procvičit jednoduchou a zábavnou formou – s pomocí pastelek a knížky Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO.

Kniha Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO (Human Body Coloring Book) je určená všem, kteří rádi spojují vzdělání s odpočinkem. Ukazuje, že lze být kreativní při jakékoli činnosti, ať už vybarvujete zuby či snad vnitřek dutiny břišní. Lze ji využít v rámci arteterapie i během přípravy na zkoušku. Nezáleží na tom, jestli jste znalec lidského těla, anebo laik – během vybarvování jednotlivých částí můžete objevovat svoje niterné já a utřídit si myšlenky i nové poznatky. Zkušenost zde nehraje žádnou roli, můžete se prostě jenom bavit! Na stránkách této knihy naleznete různé části těla, hlavu, krk, hrudník, horní končetiny, břicho, reprodukční systém, pánev, dolní končetiny a další. Jednotlivé kapitoly vás provedou celým tělem od lebky až po konečky prstů, přesněji po nehty. Je ovšem na vás, jak budete knihou postupovat. Zvolte si vlastní cestu a začněte u toho, co vás doopravdy zajímá! Na každé straně najdete podrobnou barevnou kresbu spolu s její kopií vyvedenou pouze v linkách, kterou si můžete sami vybarvit a doplnit k ní popisky. Díky tomu snáz absorbujete jednotlivé informace, a navíc přitom povolíte uzdu svému uměleckému já.

 

Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO

Anatomie – 215 ilustrací s popisky
Přeložila: Evelína Kovácsová

Počet stran: 224
Vazba: brožovaná
Formát: 227×297 mm
ISBN: 978-80-7413-556-9
Doporučená cena: 499 Kč

Knihu Vybarvěte si LIDSKÉ TĚLO vydalo nakladatelství Zoner Press.

 

Ukázka z knihy

Vybarvete si lidske telo_ukazka

Prohlédněte si celou ukázku.


Vydavatelství Zoner Press se zaměřuje na překladové a původní české publikace. Stěžejní produkcí jsou praktické návody pro fotografy všech úrovní a široká řada knih v edici Naučte se kreslit a malovat… V nabídce vydavatelství nechybí ani populární témata z oblastí oblíbených výtvarných technik.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeVybarvěte si LIDSKÉ TĚLO
Anatomie – 215 ilustrací s popisky

Zoner Press, 2023

Napsat komentář