Vyhrajte cestu za exotikou s císařovnou Sisi

za-sluncem-po-stopach-cisarovny-sisi-perex
Císařovna Sisi milovala cestování za sluncem, a to zejména na palubě lodi. Své cesty neomezovala pouze na nejbližší evropské země, ale vydávala se také do zemí v severní Africe a na Blízký východ. Prohlédněte si místa, která navštívila.

Cesty se vznešenou průvodkyní

Vydejte se s císařovnou Sisi za sluncem. Plavte se na luxusních jachtách podél pobřeží Portugalska, Španělska i Alžbětina milovaného Řecka. Zavítejte na Gibraltar, Kypr a Maltu. Objevte krásy Itálie, Vatikánu a Francie. Navštivte lázně i horské sídlo v dnešním Rumunsku či prastará města v nynějším Chorvatsku. Nechte se zlákat výpravou za vůněmi Orientu: Sisi se totiž podívala i do dnešního Turecka a Libanonu. Nadchly ji pyramidy v Egyptě a zastavila se též v Maroku a Tunisku; v Alžírsku dokonce dvakrát strávila zimu.

Dagmar Beňaková oživuje Sisin příběh a zve Vás na místa známá i neznámá, všechna však spjatá s touto vášnivou cestovatelkou a svobodomyslnou rebelkou. Publikace obsahuje další nezveřejněné detaily o legendární císařovně a bohatou obrazovou dokumentaci kombinující dobové i současné fotografie.

 

Za sluncem po stopách císařovny Sisi

Autorka: Dagmar Beňaková

Vydalo: nakladatelství Grada
Počet stran: 208
Vazba: pevná
Vydáno: 3/2023
ISBN: 978-80-271-3955-2

Přečtěte si více o knize Za sluncem po stopách císařovny Sisi, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Grada.

Nakladatelství Grada vzniklo v roce 1991 a za dobu své existence si vybudovalo pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné. Nakladatelství vydalo téměř 8.000 titulů a jeho nabídka pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. V její produkci jsou tituly s právní tématikou, knihy ekonomické, tituly z oblasti financí a účetnictví, manažerské tituly, psychologické, zdravotnické, knihy s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví, knihy technické z nejrůznějších oborů a profesí.

 

Vyhrajte knihu Za sluncem po stopách císařovny Sisi

Vydejte se na cesty a prohlédněte si místa, která s oblibou navštěvovala císařovna Sisi. Tato svobodomyslná rebelka milovala plavby na luxusních jachtách podél pobřeží Evropy, ale nebála se ani delších výprav za vůněmi Orientu na Blízký východ nebo do severní Afriky. Načerpejte tipy nejen na letní dovolenou s knihou Dagmar Beňakové.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Za sluncem po stopách císařovny Sisi vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu
Za sluncem po stopách císařovny Sisi
probíhá od 4. do 17. dubna 2023.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 knihy Za sluncem po stopách císařovny Sisi

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeZa sluncem po stopách císařovny Sisi

Beňaková, Dagmar

Grada, 2023

Napsat komentář