Příběhy k posílení duše

Pozehnani pro dusi_uvodni
Oblíbené krátké duchovní příběhy Bruna Ferrera se rozrostly o další kousek. Sbírku textů, jež vám dodají klid na duši i cenné poučení, doplňují povzbudivé citáty a hezké fotografie.

Zbrusu nový soubor krátkých duchovních příběhů a zamyšlení známého salesiánského autora dává opět podněty pro osobní rozjímání, společnou četbu nebo jen pro chvíle, kdy potřebujeme potěšit a povzbudit. Moudrost a laskavost každého z povídání ocení všichni, kteří hledají dotek vlídného duchovního poučení a posily.

 

Požehnání pro duši

Autor: Bruno Ferrero
Přeložila: Veronika Matiášková

Počet stran: 88
Vazba: brožovaná
Formát: 116×191 mm
ISBN: 978-80-262-1946-0
Doporučená cena: 159 Kč

Knihu Požehnání pro duši vydalo nakladatelství Portál.

 

Ukázka z knihy

Pozehnani pro dusi_ukazka2

Prohlédněte si další ukázky.

 

O autorovi

Bruno Ferrero je italský salesián a autor populárních příběhů „pro duši“. S velkým zájmem se setkaly jeho knihy, které vydalo nakladatelství Portál: Živá voda pro dušiRosa pro dušiOsvěžení pro dušiHvězdy pro dušiPtačí zpěv pro dušiPotěšení pro dušiHostina pro duši a další.

Zdroj informací: nakladatelství Portál


Portál byl založen v roce 1990 a dnes patří mezi dvacet největších nakladatelství v ČR. Vydává publikace z těchto oblastí: psychologie, pedagogika, sociální práce, média, populárně psychologická literatura, příručky pro rodiče, knihy her, knihy o zdravém životním stylu, rozhovory se zajímavými osobnostmi, knihy pro děti aj. Vydává také čtyři periodika: Psychologie dnesDěti a myRodina a školaInformatorium 3–8. Portál pořádá též odborné semináře pro pedagogy (akreditace MŠMT) a kurzy pro rodiče.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePožehnání pro duši

Ferrero, Bruno

Portál, 2022

Napsat komentář