Vyhrajte další fantasy výpravu hraničářova učně

horici-most-audiokniha-perex
Will pokračuje ve svém učení u hraničáře Halta a tentokrát bude v jejich rukou osud celého Araluenského království. Vládce Deštných a Temných hor Morgarath totiž plánuje nečekaný útok, který je třeba překazit. Podaří se to Willovi s Haltem včas?

Osud země v rukou hraničáře

Fantasy série pokračuje dobrodružnou výpravou hraničáře Halta a jeho učně Willa do pustiny, kde stopují tajemné nestvůry. Nalézají plány vládce Deštných a Temných hor Morgaratha, které předávají do rukou krále. Aby varoval celtického panovníka, vyšle na cestu družinu svých lidí. Celtika však byla napadena už dříve a nyní je opuštěná, nelze tedy očekávat její pomoc proti Morgarathovi. Výprava objeví mohutný dřevěný most, po kterém by mohlo přejít celé početné vojsko. A protože se schyluje k válce, je nutné most zničit…

 

Hořící most

Autor: John Flanagan

Vydalo: vydatelství Audiotéka.cz
Interpret: Matouš Ruml
Překlad: Zdeňka Tenklová
Délka: 7 hodin 17 minut
Vydáno: 1/2021

Přečtěte si více o audioknize Hořící most, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

John Flanagan (1944) je australský spisovatel. Nejprve pracoval jako reklamní textař a později redaktor na volné noze. Věnoval se také psaní scénářů pro televizní komedie. Vlastní fantastický svět, do kterého vstupují čtenáři po celém světě, původně vytvořil pro svého syna, kterého chtěl zábavným způsobem přivést ke čtení. Dnes patří k nejproduktivnějším australským prozaikům a mezi jeho velmi úspěšné počiny patří především fantasy série Hraničářův učeň.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Hořící most

Mladý Will chtěl být rytířem jako jeho otec, kterého nikdy nepoznal. Bohužel ho však do bojové školy nepřijali a on se tak místo toho stal učněm hraničáře Halta. Spolu s ním se nyní vydává do pustiny stopovat tajemné nestvůry a během výpravy objeví válečné plány vládce Morgaratha. Ty je třeba co nejrychleji doručit králi a zároveň udělat vše pro to, aby se podařilo odvrátit útok na Araluenské království. Podaří se Willovi s Haltem včas zničit most, aby po něm nepřátelé nemohli přejít? To si poslechněte v audio verzi druhého dílu série Hraničářův učeň, který namluvil, stejně jako první díl Rozvaliny Gorlanu, Matouš Ruml.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Hořící most vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Hořící most
probíhá od 19. února do 4. března 2021.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Hořící most

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeHořící most
Audiokniha

Flanagan, John

Audiotéka.cz, 2021

Napsat komentář