Zasoutěžte si o návod, jak získat a udržet si naději

vsechno-je-v-p-deli-audiokniha-perex
Naučte se najít ve svém životě naději a přiživovat ji, aby vám zase hned neutekla. Nenechte si kazit náladu nevrlým šéfem nebo dospívajícím puberťákem, kterého možná máte doma. Mark Manson vám ukáže, jak se zbavit dojmu, že je vše v háji.

Nechce se vám ani vstát?

Nechce se vám ráno vstávat a večer naopak bdíte dlouho do noci a tupě zíráte na televizi, kde vás tak maximálně dráždí nesmyslné reklamy? Nedaří se vám dosáhnout vytoužených snů? Máte se dobře, ale přesto nejste spokojeni? Neumíte jednat se svým dospívajícím puberťákem a nechápete proč zrovna vy musíte mít konflikty s narcistickým šéfem? Nesmíte ztrácet naději. Tato audiokniha se pokusí najít odpovědi na otázku, jak získat, udržet a nalézt naději, když už si myslíme, že je všechno v háji. Ale víte, po o čem naděje vlastně touží a proč se i u ní může vyskytnout krize? Už neváhejte ani minutu a pusťte se do poslouchání.

 

Všechno je v pr**li

Autor: Mark Manson

Vydalo: vydavatelství Audiotéka.cz
Interpret: Martin Zahálka
Překlad: Jana Charvátová
Délka: 9 hodin 56 minut
Vydáno: 9/2020

Přečtěte si více o audioknize Všechno je v pr**li, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

Mark Manson je americký bloger, podnikatel a autor (tak trochu jiných) motivačních knih. Rád píše o velkých myšlenkách a podle svých slov dává životní rady, které nestojí za prd. Někteří lidé o něm říkají, že je idiot. Jiným prý svými radami zachránil život. Podle svých vlastních slov, nic co říká nebo píše, sám nebere příliš vážně. Důležité totiž podle něj je, aby každý myslel hlavně sám za sebe.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Všechno je v pr**li

Máte někdy pocit, že je vše ztraceno a už nevíte, jak si udržet optimismus a pozitivní myšlenky? Každý z nás má občas splín, když se mu nedaří splnit si své sny, nebo když se denně musí v zaměstnání potýkat s narcistickým šéfem, který mu znechutí práci tak, že má druhý den ráno problém vstát z postele. Důležité je mít motivaci s takovým stavem bojovat a Mark Manson vám poradí ty nejúčinnější zbraně proti depresi a nejlepší tipy, jak znovu najít naději, a jak si ji především udržet.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Všechno je v pr**li vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Všechno je v pr**li
probíhá od 30. října do 12. listopadu 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Všechno je v pr**li

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeVšechno je v pr**li
Audiokniha

Manson, Mark

Audiotéka.cz, 2020

Napsat komentář