Získejte thriller o přátelství a posedlosti

nejlepsi-lzi-perex
Remy Tsaiová bývala šťastná dívka, která byla po uši zamilovaná do svého přítele Jacka a oporou jí byla také nejlepší kamarádku Elise. Jenže potom se něco zvrtlo a jeden z nich je mrtvý a druhý ve vazbě. Co se mezi nimi stalo?

Sebeobrana nebo promyšlená vražda?

Dřív Remy Tsaiová věděla přesně, co ji čeká. A teď ani netuší, jak bude vypadat příští den. Kdysi bývala šťastná. Měla svého přítele, Jacka, a Elise, svoji nejlepší kamarádku – svoji spřízněnou duši – která ji chápala líp než kdokoli na světě. Ale teď je Jack mrtvý, zabilo ho několik výstřelů do hrudi.

A byla to Elise, kdo stiskl spoušť. Udělala to v sebeobraně? Nebo je za tím něco hlubšího, temnějšího, něco, co by Remy ani ve snu nenapadlo? Zatímco probíhá policejní vyšetřování, Remy zahájí své vlastní, přebírá svoje vzpomínky a pátrá po sebemenším zrnku pravdy, které by dokázalo zachránit přátelství, které pro ni znamená celý svět.

V několika prolínajících se časových liniích se odvíjí napínavý psychologický thriller, který zkoumá temnou stránku přátelství a posedlosti.

 

Nejlepší lži

Autorka: Sarah Lyu

Vydalo: nakladatelství #BOOKLAB
Překlad: Anežka Mann
Počet stran: 352
Vazba: pevná
Vydáno: 9/2020
ISBN: 978-80-7529-998-7

Přečtěte si více o knize Nejlepší lži, kterou do soutěže věnovala společnost Knihcentrum.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Vyhrajte knihu Nejlepší lži

Život Remy Tsaiové byl vždy přesně nalinkovaný a spolu s přítelem a nejlepší kamarádkou byla šťastná. Nyní netuší, co bude zítra, Jack je mrtvý a zabila ho právě Elise. Napadl ji Jack a ona vystřelila v sebeobraně? Nebo šlo o nešťastnou náhodu? To se snaží zjistit nejen policie, ale i Remy samotná. Podaří se jí ve vzpomínkách najít něco, co by jí pomohlo zachránit dlouholeté přátelství? To si přečtěte v napínavém psychologickém thrilleru od americké spisovatelky Sarah Lyu.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Nejlepší lži vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Nejlepší lži
probíhá od 27. září do 3. října 2020.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 thrillery Nejlepší lži

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNejlepší lži

Lyu, Sarah

#BOOKLAB, 2020

Napsat komentář