Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Nejlepší lži

Co se stalo mezi Elise a Jackem, že to dívku donutilo k vraždě? Šlo o sebeobranu, nešťastnou náhodu, nebo plánovaný čin? To vrtá hlavou Remy, která se poté, co přišla o přítele, snaží zachránit alespoň přátelství.

Sebeobrana nebo promyšlená vražda?


Dřív Remy Tsaiová věděla přesně, co ji čeká. A teď ani netuší, jak bude vypadat příští den. Kdysi bývala šťastná. Měla svého přítele, Jacka, a Elise, svoji nejlepší kamarádku - svoji spřízněnou duši - která ji chápala líp než kdokoli na světě. Ale teď je Jack mrtvý, zabilo ho několik výstřelů do hrudi.

A byla to Elise, kdo stiskl spoušť. Udělala to v sebeobraně? Nebo je za tím něco hlubšího, temnějšího, něco, co by Remy ani ve snu nenapadlo? Zatímco probíhá policejní vyšetřování, Remy zahájí své vlastní, přebírá svoje vzpomínky a pátrá po sebemenším zrnku pravdy, které by dokázalo zachránit přátelství, které pro ni znamená celý svět.

V několika prolínajících se časových liniích se odvíjí napínavý psychologický thriller, který zkoumá temnou stránku přátelství a posedlosti.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Nejlepší lži.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte thriller o přátelství a posedlostiDo soutěže bylo odesláno 483 tipů.

Kdo vyhrál?

Hojaro (483), babickactenarka (484)

Správná odpověď

Jaké národnosti je Sarah Lyu?
Američanka.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNejlepší lži (Lyu, Sarah)
Dřív Remy Tsaiová věděla přesně, co ji čeká. A teď ani netuší, jak bude vypadat příští den. Kdysi bývala šťastná. Měla svého přítele, Jacka, a Elise, svoji nejlepší kamarádku -… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.