Zasoutěžte si o příběh psího tuláka Gumpa

gump-perex
Filip Rožek se věnuje záchraně týraných a opuštěných psů už řadu let a právě z jeho reálných zkušeností a zážitků se zrodil i psí hrdina Gump. Příběh vyprávěný očima tohoto čtyřnohého tuláka vás pobaví i dojme.

Příběh, který otevírá oči

Neotřelé, poetické, chvílemi až bolestné vyprávění očima psího tuláka Gumpa. Příběh o cestě plné překážek a pastí, o lásce, která má sílu dosáhnout až za duhový most, o neochvějné psí obětavosti položit život za svého páníčka, o naději, kterou nespoutá ani ten nejpevnější řetěz, ale také o zvířecí moudrosti, která nám lidem otevírá oči.

Gump přináší syrový a autentický příběh, vystavěný z reálných zkušeností člověka, který se celý svůj život věnuje záchraně týraných psů, odhalování psích množíren a napravování křivd, kterých se lidé v bezcitné honbě za penězi dopouští i na nejlepším příteli člověka.

Je to kniha bez příkras a hollywoodského zjemňování. Jako bychom nahlédli do hlavy toulavého psa Gumpa a viděli všechno, co si prožil, jeho očima. Autor se setkal s trýznivými psími osudy a s jejich zážitky, nad kterými někdy zůstává rozum stát. Touto knihou chce lidem otevřít oči a ukázat jim, že každý z nás může pomoci, pokud si začne všímat dění kolem sebe, a přestane spoléhat, že situaci napraví někdo jiný. Až pochopíme, co nám psí duše dokážou nabídnout, může být náš život mnohem bohatší.

 

Gump: Pes, který naučil lidi žít

Autor: Filip Rožek

Vydalo: značka Kontrast
Ilustrace: Weronika Gray
Počet stran: 136
Vazba: pevná
Vydáno: 9/2019
ISBN: 978-80-7642-100-4

Přečtěte si více o knize Gump: Pes, který naučil lidi žít, kterou do soutěže věnovala značka Kontrast patřící pod společnost Knihy Dobrovský. A nezapomeňte také na ukázku.

Značka KONTRAST vydává tituly z dílny zahraničních i tuzemských autorů. Přináší životní příběhy hvězd i oddechové čtení pro ženy. KONTRAST je důkazem rozmanitosti literatury, z které vybírá čtenáři osvědčené tituly i naprosté novinky bojující o vaší přízeň.

Společnost Knihy Dobrovský je rodinná firma, která se od jednoho stolku s knihami rozrostla na 32 prodejen po celé republice, ve kterých během roku pořádají desítky akcí pro všechny, kteří mají slabost pro dobré příběhy – autorská čtení, besedu nebo autogramiády. K tomu je pohání přes 1 milion spokojených zákazníků, kteří udělali radost sobě nebo někomu blízkému.

 

O autorovi

filip-rozekFilip Rožek je autorem knihy Gump: Pes, který naučil lidi žít. Už na střední škole se zajímal o kreativní tvorbu, a proto roku 1994 nastoupil do oddělení produkce TV Nova. Brzy se stal dramaturgem redakce zábavy, posléze pracoval na svém kariérním růstu v redakci vývoje nových formátů. Na Nově nakonec pracoval 8 let a spolupracoval i s dalšími televizními stanicemi. Pro TV Prima a Českou televizi připravoval mimo jiné pořady o zvířatech. Od svých 18 let aktivně spolupracuje s Ligou na ochranu zvířat. V roce 2016 spoluzaložil organizaci Se psem mě baví svět, která pomáhá týraným a opuštěným psům najít svoje štěstí na Zemi. Filip Rožek má devítiletou dceru Natálku, která se o pomoc zvířatům zajímá již od útlého dětství. A taková je i její postava Naty Jahody v knížce Gump: Pes, který naučil lidi žít.
(Zdroj informací a fotografie: společnost Knihy Dobrovský)

 

Vyhrajte knihu Gump: Pes, který naučil lidi žít

Začtěte se do příběhu vyprávěného očima psího tuláka Gumpa, který Filip Rožek napsal podle svých vlastních zkušeností s týranými a opuštěnými psy. Jejich záchraně se věnuje od svých 18 let. Začtěte se do příběhu, který vám otevře oči a přesvědčí vás o psí věrnosti, oddané lásce a o tom, že se psem může být váš život mnohem bohatší.

Ve spolupráci se značkou Kontrast patřící pod společnost Knihy Dobrovský vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu Gump: Pes, který naučil lidi žít vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Gump: Pes, který naučil lidi žít
probíhá od 7. do 20. listopadu 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2 romány Gump: Pes, který naučil lidi žít

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeGump: Pes, který naučil lidi žít

Rožek, Filip

Kontrast, 2019

Napsat komentář