Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o dvě biografie Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh

Petra Kvitová patří už řadu let mezi světovou elitu v ženském tenise. Jak se jí to povedlo? Musela překonat řadu překážek, ale tvrdá dřina se vyplatila. Přečtěte si celý příběh o cestě z Fulneku až na světové kurty.

Silný příběh velké tenistky


Začínáte číst velký a silný příběh, jak se obyčejná holka ze slezského městečka Fulneku stala z neznámé tenisové Popelky bílou královnou, a dnes platí za uznávanou globální hvězdu, která ovšem musela překonat nejednu těžkou překážku a jednou také dokázala zvítězit sama nad sebou. Ano, je to až neuvěřitelné, Petra Kvitová je celých deset let na špičce světového tenisu a dnes v celém světě respektovanou celebritou. Jak je možné, že děvče, které začalo s tenisem poměrně pozdě, ušlo do svých současných devětadvaceti let tak významnou cestu. Tajemství tkví především v dobré rodině a vlastní tvrdé práci.

Petra už ve svých jednadvaceti ovládne rok 2011, když po vítězství nad Marií Šarapovovou získá titul ve Wimbledonu a stejně dominuje na Turnaji mistryň v Istanbulu. Rovněž vyhraje dalších pět prestižních turnajů a pak ještě dovede Česko k výhře ve Fed Cupu nad Ruskami, úžasnou sezonu končí jako světová dvojka. Do dějin tenisu se opětovně zapíše, když v roce 2014 dobyde Wimbledon po vítězství nad Kanaďankou Eugenií Bouchardovou podruhé.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Petra Kvitová: Neuvěřitelný příběh.


logo-Knihcentrum


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte biografii tenisové hvězdy Petry KvitovéDo soutěže bylo odesláno 461 tipů.

Kdo vyhrál?

Hanka394 (463), 135evik (464)

Správná odpověď

V kolika letech začala Petra Kvitová hrát tenis?
Ve čtrnácti letech.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePetra Kvitová: Neuvěřitelný příběh (Čermák, Petr)
Začínáte číst velký a silný příběh, jak se obyčejná holka ze slezského městečka Fulneku stala z neznámé tenisové Popelky bílou královnou, a dnes platí za uznávanou globální hvězdu, která ovšem… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.