Získejte román o dozrávání v sebevědomou ženu

pribeh-perex
Ponořte se do příběhu, který vypráví o štěstí i neštěstí, snech, mezilidských vztazích a o všem dalším, co patří k životu každého z nás. Sledujte, jak se z malé holčičky narozené v generaci Husákových dětí, postupně stala sebevědomá dospělá žena.

Skutečnému štěstí stačí málo

Román Příběh líčí důvěrným a zároveň velmi prostým způsobem životní peripetie ženy z generace Husákových dětí, se všemi jejími vzlety i bolestnými pády od její první vzpomínky, až do současnosti. Laskavě a humorně vypráví o okamžicích lidského štěstí i neštěstí, o hledání odpovědí na důležité otázky, o ceně a síle přátelství, lásky a humorného nadhledu, o nalézání sama sebe i o tom, že ke skutečnému štěstí nakonec stačí tak málo – jen chtít, otevřít oči, věřit si, snít, a nikdy se nevzdat…

Přijměte přátelské pozvání a pojďte se projít bezstarostným dětstvím, pobavit četnými úskalími dospívání, prožijte nečekané životní události i promarněné šance, znovuzrození z popela, nechte se strhnout nezapomenutelně krásnými i bolestnými zážitky, ve kterých hrdinka Příběhu postupně dozrává v sebevědomou ženu, partnerku a matku. A kdo ví? Možná zjistíte, že tahle úsměvná kniha je tak trochu i o Vás…

 

Příběh

Autorka: D. D. Gabrová

Počet stran: 326
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 6/2019
ISBN: 978-80-270-6006-1

Přečtěte si o knize Příběh více a nezapomeňte také na několik ukázkových stran: ukázka 1, ukázka 2 a ukázka 3.

 

Vyhrajte knihu Příběh

Hlavní hrdinka románu Příběh se narodila jako jedno z Husákových dětí, prožila bezstarostné dětství a přežila i dospívání, které si pro ni nachystalo řadu úskalí, aby dospěla v ženu, která si uvědomila, že ke šťastnému životu stačí jen málo. Její recept na štěstí si můžete přečíst a možná vám dodá tolik potřebnou odvahu se nevzdat a jít si za svými sny.

Ve spolupráci s autorkou D. D. Gabrovou vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Příběh vyhrát. První výherce k ní navíc obdrží také krásný hrneček v designu přebalu, který ilustrovala, stejně jako zbytek knihy, autorčina dcera Julie. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Příběh
probíhá od 12. do 25. července 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 romány Příběh

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizePříběh
Kniha bílá

Gabrová, D. D.

D. D. Gabrová, 2019

Napsat komentář