Zasoutěžte si o knihu říkanek pro děti

na-svete-je-krasne-perex
Na světě je kolem nás mnoho krásných věcí, jen se musíme pozorně dívat. A právě o nich jsou básničky v knize Jany Čekelové, které si spolu s dětmi můžete číst, a přitom se kochat ilustracemi, které je doprovází.

Krásy světa

na-svete-je-krasne-ukazka-1Svět je všude kolem nás a je takový, jak ho vidíme, slyšíme a cítíme nebo jak si ho dovedeme kolem sebe vytvořit. A když si o něm pěkně povídáme nebo si ho namalujeme, je to ještě lepší.

Krásně je nám doma s rodinou, venku v přírodě, v létě i v zimě, s našimi hračkami, ve světě naší fantazie. A protože světy fantazie můžeme sdílet, s chutí do toho, otevřete knížku a čtěte nebo naslouchejte…

 

Na světě je krásně

Autorka: Jana Čekelová

Vydalo: nakladatelství Triton
Ilustrace: Sofie Helfertová
Počet stran: 84
Vazba: pevná
Vydáno: 5/2019
ISBN: 978-80-7553-679-2

Přečtěte si více o knize Na světě je krásně, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Triton. A nezapomeňte si také prohlédnout ukázku.

Nakladatelství Triton působí na českém knižním trhu již od roku 1991 a počtem vydaných titulů se každoročně řadí mezi 6–10 největších knižních nakladatelství v republice. Specializuje se především na knihy odborné lékařské, psychologické, filosofické, historické a pedagogické, jakož i na učebnice pro VŠ studenty, beletrii, sci-fi a literaturu faktu.

 

Ukázka z knihy

na-svete-je-krasne-ukazka-2

 

Vyhrajte knihu Na světě je krásně

Začtěte se spolu s dětmi do říkanek o tom, co je na světě krásné, a udělejte si ho ještě hezčí. Pomohou vám s tím nejen básničky Jany Čekelové, ale také ilustrace Sofie Helfertové, které rýmy krásně doplňují. Tak neváhejte a ponořte se do pestrobarevných stránek nejnovější knihy z edice Laskavé čtení.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Triton vám přinášíme soutěž, ve které jeden z vás může knihu Na světě je krásně vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Na světě je krásně
probíhá od 10. do 23. května 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o jednu knihu básniček Na světě je krásně

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNa světě je krásně

Čekelová, Jana

Triton, 2019

Napsat komentář