Vyhrajte pohled do světa randění ve čtyřiceti

laska-pro-samouky-perex
Kláře se náhle a bez varování rozpadne manželství a ona, nezadaná, zjišťuje, kolik se toho změnilo. Jedno však zůstalo stejné – je stejně zmatená jako v osmnácti. Pusťte se spolu s ní do seznamování a pobavte se u trapasů, které prožije.

Se čtyřicítkou na krku znovu single

Nový život, noví muži. Tak proč si připadám jako stará kráva?

Jak se liší randění v osmnácti a ve čtyřiceti? Vlastně skoro nijak. Ve čtyřiceti jste pořád stejně nejistí a zmatení jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile. Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se znovu ocitne ve světě nezadaných. Zažije pár katastrofických schůzek, zjišťuje, jak vypadá seznamování přes Tinder, Facebook, Messenger a Instagram, a že trapasy online jsou stejně trapné jako ty skutečné.

 

Láska pro samouky

Autorka: Barbora Šťastná

Vydalo: nakladatelství Motto
Počet stran: 280
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 5/2019
ISBN: 978-80-267-1491-0

Přečtěte si více o knize Láska pro samouky, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Motto patřící pod společnost Albatros Media. A nezapomeňte si také stáhnout ukázku.

Motto-AM

Nakladatelství Motto vydává kvalitní českou beletrii a romány. Významnou součástí portfolia jsou i kvalitní detektivky severských, anglických a amerických autorů. Uvádí na trh knihy nových žánrů, například foodwritingové romány. Nejen ženám jsou pak určeny tituly psychologické.

Albatros Media, a.s. je mediální společnost a největší knižní vydavatelství v ČR. V návaznosti na tradici sahající až k roku 1949 společnost vydává více než tisíc knižních titulů ročně. Skupina zaštiťuje knižní nakladatelství Albatros, CooBoo, Plus, Motto, XYZ, Edika, BizBooks, CPress, Computer Press, Management Press, B4U Publishing, Fragment, Egmont, Kniha Zlín, Vyšehrad, Panteon, partnerský projekt Edice České televize a nakladatelství elektronických knih eReading a Palmknihy a nabízí díky tomu široké spektrum mediálních produktů – knih, e-knih a audioknih.

 

Ukázka z knihy

Ale teď, tramtadadá, jsem fakt hysterická! Jsem hysterická se vší parádou! A nemůžu se toho nabažit. Musím, prostě musím to udělat ještě jednou. Ten pocit za to stojí. Já ti ukážu hysterku! Naberu ještě jednu hrst rozmraženého rybízu z krabice a plácnu ji po něm.
„Sežer si ten rybíz!“
(Možná jste si chvíli mysleli, že tenhle příběh začíná vraždou manžela. No to jste si ale měli koupit nějakou detektivku. Já po něm jenom házela rybíz.)
„Notyvole,“ řekne udiveně Martin, když se mu rybíz rozplácne po tričku. A já zůstanu triumfálně stát proti němu jako královna hysterie. Připadám si jako heavymetalová hvězda, jako Médea… nebo spíš… jak se jmenuje ta ženská ze starého Řecka, co měla hady místo vlasů? (str. 6–7)

 

O autorce

Barbora Šťastná vyrostla v Kynšperku nad Ohří a v Karlových Varech. Vystudovala scenáristiku na FAMU a pracovala jako filmová novinářka, nyní je šéfredaktorkou magazínu Moje psychologie. S manželem a dětmi žije v Praze na Žižkově, ve volném čase kreslí, plete, běhá, cvičí jógu, anebo si alespoň plánuje, že s tím začne. Její postřehy o radosti v každodenním životě najdete také na jejím Šťastném blogu. V roce 2014 vydala svoji prvotinu Šťastná kniha, která měla takový úspěch, že autorce nezbylo nic jiného než psát dál. Následovaly tak tituly Jak jsem sebrala odvahu, Dobrá tak akorát a nyní vychází zatím nejnovější román Láska pro samouky.
(Zdroj informací: společnost Albatros Media)

 

Vyhrajte knihu Láska pro samouky

Když se Klára kdysi seznámila se svým manželem, bylo vše jiné – neexistovaly žádné online seznamky, sociální sítě ani bleskurychlá konverzace přes Messenger, přesto si dokázala najít a vybudovat šťastný vztah. Jenže ten se nyní rozpadl, Klára je ve čtyřiceti letech znovu sama a zjišťuje, že se cítí pořád stejně nejistá a zmatená jako kdysi. Jen má nyní více možností, kde najít „pana dokonalého“. Podaří se jí to? To si přečtěte v románu Barbory Šťastné, ve kterém není nouze o trapasy a humorné situace.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Láska pro samouky vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Láska pro samouky
probíhá od 7. do 20. května 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 humorné romány Láska pro samouky

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeLáska pro samouky

Šťastná, Barbora

Motto, 2019

Napsat komentář