Co nového u nás?

aukce
Na aukce od koruny jste si již zvykli, co nového však pro vás chystáme letos? Co třeba „Štědré dny“?

Pro všechny, kteří v aukcích vychytávají zajímavé novinky od koruny, máme letos další novinku, tzv. „Štědré dny“. Co to znamená?

Každý měsíc pro vás přichystáme den, v němž nebude jen jedna aukce od koruny, ale budete si moci vydražit za úžasnou cenu hned několik knih současně. Nevěříte? Hlídejte si naše aukce a přesvědčete se na vlastní oči.

A to nebude vše – rádi bychom pro vás připravili okénko Očima šéfredaktorky, které bude takovým rychlým recenzním souhrnem. Nepůjde asi o příliš pravidelnou rubriku, ale snad se vám bude líbit.

Co by nás potěšilo od vás? Příspěvky do rubriky Čtenářské recenze (zasílejte na clanky@klubknihomolu.cz), vaše komentáře a doporučení u našich příspěvků a ty nejsmělejší rádi přivítáme v našem redakčním týmu. Chcete-li se aktivně podílet na přípravě našeho obsahu, kontaktujte nás na info@klubknihomolu.cz. Děkujeme.

Co nového u nás? - DISKUZE

Počet reakcí: 1
  1. Alena Badinová Alena Badinová napsal:

První štědře namixovaný den s extra slevami v aukcích začíná zítra! Po dobu devíti dnů budete moci dražit od extrémně nízkých cen!