Zahrajte si o audio verzi kultovního sci-fi románu

konec-detstvi-audiokniha-perex
Když se nad hlavními městy všech zemí světa objeví vesmírné lodě, mezi lidmi propukne panika. Ukazuje se však, že mimozemským návštěvníkům nejde o podrobení naší rasy. Mimozemšťané chtějí přinést mír a prosperitu. Jenže za jakou cenu?

Konec dětství v zájmu míru

Sci-fi román z budoucnosti o mírové invazi mimozemšťanů, kteří chtějí lidstvu přinést mír a prosperitu.

Román nemá žádnou hlavní postavu, příběh popisuje konec dětství lidské rasy – posun lidské rasy až k Utopii sjednocení, absolutního vědění a spojení se s vesmírnou Nadmyslí.

Pro opravdové fanoušky sci-fi se jedná o stále nesmrtelný, vědeckofantastický román z roku 1953.

 

Konec dětství

Autor: Arthur Charles Clarke

Vydalo: vydatelství Audiotéka.cz
Interpret: Václav Neužil
Překlad: Hana Březáková
Délka: 9 hodin 30 minut
Vydáno: 12/2017

Přečtěte si více o audioknize Konec dětství, kterou do soutěže věnovala společnost Audiotéka.cz. A nezapomeňte si také poslechnout krátkou ukázku.

audiotekaCZ_logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

O autorovi

Arthur Charles Clarke, jeden z „Velké trojky science fiction“, byl představitelem technického optimismu. Nejznámější je jeho román 2001: Vesmírná odysea. Kniha původně vznikla z povídky Hlídka, ale během přípravy scénáře k vědeckofantastickému filmu režiséra Stanleyho Kubricka, se povídka rozrostla v celý román. Od té doby spolu spolupracovali v celé řadě sci-fi filmů. Jeho jménem byla pojmenována dokonce i planetka – „4923 Clarke“ a dinosaurus „Serendipaceratops arthurcclarkei“, který byl objeven v Austrálii. Velkou část života autor prožil na Srí Lance. Tam také přežil tsunami v roce 2004.
(Zdroj informací: společnost Audiotéka.cz)

 

Vyhrajte audioknihu Konec dětství

Vesmírná invaze nemusí vždy znamenat krvavou řež o nadvládu nad naší planetou, jak ukázal Arthur Charles Clarke ve svém vědeckofantastickém románu. Tajemné bytosti, které se odmítají lidem ukázat dříve než za padesát let, totiž přichází s úmyslem učinit přítrž chudobě, nemocem a zločinu. Za novou éru míru a prosperity však musí lidstvo tvrdě zaplatit, čímž nastává konec dětství lidské rasy. Na nevinné hry už není čas, je třeba se připravit na spojení s vesmírnou Nadmyslí. Zaposlouchejte se i vy do příběhu z budoucnosti, který namluvil divadelní, filmový a televizní herec Václav Neužil.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Konec dětství vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Konec dětství
probíhá od 20. ledna do 2. února 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 sci-fi audioknihy Konec dětství

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKonec dětství
Audiokniha

Clarke, Arthur Charles

Audiotéka.cz, 2017

Zahrajte si o audio verzi kultovního sci-fi románu - DISKUZE

Počet reakcí: 1

Napsat komentář