Vyhrajte hon na uprchlého vůdce Klubu sympaťáků

Klub zabijáků - Ukázka
Když z přísně střežené věznice uprchne Magor Mike Silver, bývalý šéf Klubu sympaťáků, je detektiv Mark Heckenburg okamžitě připraven zapojit se do pátrací akce. Místo toho je však postaven mimo službu. Proč?

Vyšetřování na vlastní pěst

Že po někom jdeš, ještě zdaleka neznamená, že on nejde po tobě.

Pro detektiva Marka „Hecka“ Heckenburga to byl nejprve obyčejný pracovní den. Právě vyšetřoval tři vraždy na severovýchodě Anglie, když k němu doputovala zpráva, že z ostře střežené věznice uprchl Magor Mike Silver, šéf rozprášeného Klubu sympaťáků. Trasu jeho útěku vyznačila zkrvavená těla zabitých policistů.

Ale to ještě není všechno, co se má Heck dozvědět. Ještě se bude vraždit dál. Z celé Anglie přicházejí zprávy o krutě mučených a morbidně zavražděných lidech. Zdá se, že Klub se pustil do toho, čemu se v hantýrce podsvětí říká čištění: čistí zemi od všech, kteří s jejich kriminálním podnikáním mohou mít jakoukoli spojitost.

Policie okamžitě vyhlásí masivní pátrací akci a Heckenburg ani na okamžik nepochybuje, že se na ní bude podílet. Mýlí se. Bez jakéhokoli vysvětlení je postaven mimo službu. Heckovi se to nelíbí a zuby nehty se brání. Hodlá jít po gaunerech z Klubu, přestože oni se zároveň rozhodli jít po něm…

 

Klub zabijáků

Autor: Paul Finch

Vydalo: nakladatelství Domino
Překlad: Zuzana Pernicová
Počet stran: 446
Vazba: pevná
Vydáno: 11/2017
ISBN: 978-80-7498-226-2

 

Přečtěte si více o knize Klub zabijáků, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Domino. A nezapomeňte si také prolistovat ukázku.

Nakladatelství Domino vzniklo v roce 1997. Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se čtenářům snaží nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Už sedmnáct let vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku.

 

Ukázka z knihy

„Pekelné místo,“ otřásl se. „Je tam čisto… to prostředí je skoro až sterilní. Ale když se člověk ocitne uvnitř, je mu jasné, že tohle je prostě konec. Hlavně na oddělení se zvláštním dozorem. To je jako krabice uvnitř krabice.“
Neklidně se ohlédl přes rameno.
„Děje se něco?“ zeptala se Gemma.
„Klidně si myslete, že jsem paranoidní, ale čekám, že se tu každou chvíli objeví Heckenburg.“
„Říkám vám, že má práce až nad hlavu.“
„S čím?“
„S jedním z nejošklivějších případů, na jaké jsem v poslední době narazila. Vězí v tom až po uši. Nebojte se – máme Magora Mika Silvera a cokoli, co zbylo z Klubu sympaťáků, sami pro sebe.“ (str. 10)

 

O autorovi

Paul FinchPaul Finch býval policistou a novinářem. Postupně obě profese pověsil na hřebík, ovšem jen proto, aby je přetavil v profesi novou: stal se spisovatelem a scenáristou. (Měl koneckonců na co navázat, poněvadž jeho otec Brian Finch byl jedním ze spoluscenáristů Coronation Street, britského televizního kultu ze šedesátých let.) Na svém autorském kontě má dnes Paul Finch několik epizod slavného seriálu Poldové, podílel se i na kultovním sci-fi fenoménu Doctor Who. Největší slávu si však vydobyl svými thrillery, zejména sérií s ústřední postavou Marka Heckenburga, ze které u nás vyšly již tří knihy – Stalkeři, Znesvětitel a nyní titul Klub zabijáků.
(Zdroj informací a fotografie: nakladatelství Domino)

 

Vyhrajte knihu Klub zabijáků

Trasu útěku nebezpečného zločince Magora Mika Silvera lze snadno vysledovat podle těl zabitých policistů, která za sebou nechal. A ani po opuštění pozemků věznice bývalý šéf Klubu sympaťáků nemíní začít žít nenápadným životem někde v ústraní, ale naopak má v plánu spolu se svými kumpány zlikvidovat všechny, kteří měli co do činění s jejich kriminálními aktivitami. A mezi cíle patří i detektiv Mark „Heck“ Heckenburg. Ovšem ten ani poté, co je bez vysvětlení postaven mimo službu, nehodlá polevit a rozhodne se těmto zločincům vydat po stopě. Komu se podaří jako prvnímu vypátrat svou kořist? To si přečtěte ve třetím díle kriminální série od Paula Finche.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Klub zabijáků vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Klub zabijáků
probíhá od 12. do 25. ledna 2018.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 krimi thrillery Klub zabijáků

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeKlub zabijáků

Finch, Paul

Domino, 2017

Vyhrajte hon na uprchlého vůdce Klubu sympaťáků - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. Ivena napsal:

    Děkuji za knihu Klub zabijáků,hned se pustím do čtení.

  2. Anicka59 Anicka59 napsal:

    Dobrý den, před malou chvílí mně byla doručena tato kniha, kterou jsem tu vyhrála. Kniha udělala velkou radost a velmi moc za ni děkuji. Redakci přeji krásný den !

Napsat komentář