Prožívejte důležité okamžiky s vaší ratolestí

Album_predskolacka_cover.indd
Chtěli byste uchovat ty nejdůležitější momenty ze života vašeho děťátka? Nyní máte skvělou příležitost. Do Alba předškoláčka můžete vlepovat fotografie, zapisovat významné a zajímavé okamžiky a sledovat pokrok vaší ratolesti.

Uchovejte si vzpomínky a sledujte krok za krokem vývoj, důležité momenty i úspěchy vašeho předškoláčka. Vlepujte fotografie a zapisujte do alba zajímavé postřehy nebo zážitky. Zaznamenáte tak všechny důležité momenty i pokroky, které s vaším předškoláčkem společně prožijete.

Ukázka z knihy

Album predskolacka 1

Bližší představu o knize poskytuje další ukázka.

Album předškoláčka

Autorka: Helena Zmatlíková

Počet stran: 48
Vazba: vázaná
Formát: 210×270 mm
ISBN: 978-80-271-0019-4
Doporučená cena: 199 Kč

 

Knihu Album předškoláčka vydalo nakladatelství Grada.

O autorce

Helena Zmatlíková byla česká malířka a ilustrátorka. Ilustrovala přibližně 250 knížek, hlavně pro děti. Knihy, které ilustrovala, byly překládány do mnoha jazyků a vycházely v zahraničí i s původními ilustracemi, takže je znají děti takřka na celém světě. Známé jsou její ilustrace Honzíkovy cesty od Bohumila Říhy a dětských knížek od Eduarda Petišky. Podobně známé jsou i Děti z Bullerbynu od Astrid Lindgrenové. Pracovala i na animovaných filmech, například na večerníčku Domeček u tří koťátek. Za své dílo získala řadu ocenění za nejkrásnější knížku. Podílela se i na Světové výstavě v Bruselu 1958.

Zdroj informací: Kosmas.cz


Knihy s logem Grada vycházejí v České republice již od roku 1991. Nabídka společnosti pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Vydává např. tituly s právní tematikou, ekonomické, z oblasti financí a účetnictví, psychologické, zdravotnické, s počítačovou tematikou, o architektuře a stavebnictví atd.

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeAlbum předškoláčka

Zmatlíková, Helena

Grada, 2017

Napsat komentář