Zasoutěžte si o příběhy manželského páru Mojmíra a Hedviky

Biomanzelka-Biomanzel-perex
Posloucháte na svých cestách rádi audioknihy? Pokud je navíc vaším oblíbeným autorem Michal Viewegh, neváhejte a přečtěte si nás článek. Více než 11 hodin vyprávění ze života, které je plné nadsázky a humoru, můžete získat právě nyní.

Biomanželka

Humoristický a částečně autobiografický román nejpopulárnějšího českého spisovatele.

„Od začátku jsem přesvědčena, že Mojmírovo manželství s Hedvikou je moderní soft verzí pradávného příběhu o Modrovousovi, který vraždí své ženy. Jistě jej znáte: nezkušená kráska se provdá za chlípné bohaté monstrum, které jí naoko poskytuje svobodu, ale ve skutečnosti zabíjí její přirozenou krásu, talent a nespoutanost,“ říká dula, vypravěčka nové knihy Michala Viewegha Biomanželka.

Dula je zprvu jen průvodkyní manželčiným těhotenstvím a porodem. Svou rodičku však neopouští ani poté, takže následujících sedm let s Hedvikou a jejím manželem bydlí – to je výchozí situace humoristického románu nejpopulárnějšího českého spisovatele.

„Zdánlivě humoristického,“ upřesňuje autor. „A nemohu bohužel popřít, že je to román částečně autobiografický.“

 

Autor: Michal Viewegh

Vydavatel: Audiotéka.cz
Interpret: Radek Valenta
Délka: 5 hod. 45 min.
Vydáno: 10/2015

Přečtěte si více o audioknize Biomanželka. Můžete si také poslechnout krátkou ukázku.

 

Biomanžel

Biomanžel je volným pokračováním Vieweghova bestselleru Biomanželka, kterého se prodalo více než sto tisíc výtisků a dočkal se úspěšného divadelního zpracování.

Známému spisovateli Mojmírovi praskne v cíli pražského maratonu aorta, a někdejší sebevědomý světák se tak na několik příštích let změní v komicky neurotického pacienta. Takovou proměnu unese jen málokterá žena, zvláště když se její choť ve slabé chvíli přizná k nevěře. Ani manželka Hedvika není výjimkou. V životě ji navíc čeká ještě jeden doslova koperníkovský obrat a překvapivým veletočem prochází i sám Mojmír. Vypravěčkou tohoto autobiograficky laděného příběhu je podobně jako v Biomanželce dula, jejíž sžíravost je sice nemilosrdná, ale zdá se, že také ozdravná…

Autor: Michal Viewegh

Vydavatel: Audiotéka.cz
Interpret: Radek Valenta
Délka: 5 hod. 43 min.
Vydáno: 10/2015

Přečtěte si o audioknize Biomanžel více a nezapomeňte si poslechnout ukázku.

audioteka-logo

Audiotéka.cz nabízí audioknihy v elektronické podobě, které je možné nakoupit a poslouchat přes aplikace pro mobilní telefony nebo web www.audioteka.cz. Mobilní aplikace jsou dostupné pro platformy iOS, Android a Windows Phone. V nabídce Audiotéky najdete přes 2500 titulů nejrůznějších literárních žánrů i audioverze populárních časopisů Respekt a Forbes. Služba Audiotéka je dostupná také na Slovensku a v další desítce jazykových verzí po celém světě.

 

Vyhrajte audioknihy Michala Viewegha

Knihy Michala Viewegha jsou mezi čtenáři velmi oblíbené a v případě audio verzí je to podobné, obzvlášť pokud je čte někdo s tak příjemným hlasem, jaký má herec a dabér Radek Valenta. Právě jeho uslyšíte v audioknihách, které tento měsíc vydává společnost Audiotéka.cz. Radosti i strasti manželství Hedviky a Mojmíra titulem Biomanželka nekončí, naopak přichází volné pokračování tohoto bestselleru a právě u příležitosti vydání jeho knižní předlohy vychází i audiokniha. Pokud tedy chcete vyhrát obě audioknihy najednou a poslechnout si více než 11 hodin plných humoru, nadsázky, ale i životních zvratů, tak neváhejte a zahrajte si o ně.

Ve spolupráci se společností Audiotéka.cz vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou audioknihy Biomanželka a Biomanžel vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihy Biomanželka a Biomanžel
probíhá od 29. října do 11. listopadu 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 2x dvě audioknihy Michala Viewegha

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeBiomanžel
Audiokniha

Viewegh, Michal

Audiotéka.cz, 2015

zobrazit info o knizeBiomanželka
Audiokniha

Viewegh, Michal

Audiotéka.cz, 2015

Napsat komentář