Získejte jednu z knih z balíčku Young Adults

Young-Adult-perex
Fantasy knihy, sci-fi, horory a dystopie se mezi mladými čtenáři (tzv. kategorie Young Adults) těší velké oblibě. Jistě se i vaše ratolest ráda podívá do světa upírů, čarodějnic a duchů, tak neváhejte a udělejte jí radost knihou z našich tipů.

Každý mladý čtenář se zálibou ve fantasy knihách jistě dobře zná obsáhlou edici Upíří deníky, která je také vysílána jako seriál.

Pravděpodobně nemusíme představovat ani trilogii Poslední čarodějka, ze které vám představíme první díl.

A pokud tyto dvě známé série máte přečtené, možná vás zaujme poslední titul, kterým je kniha z edice Mezi nebem a zemí.

Výběr je pestrý a je jen na vás, kterou z knih si přečtete. Právě nyní máte totiž možnost některý z těchto titulů vyhrát. Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž, ve které mají šanci tři z vás.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Upíří deníky – Slabé místo

Šestnáctý díl série Upířích deníků

V okamžiku, kdy byl Stefan bodnut do srdce, roztříštil se Eleně svět na tisíc kousků. Jeho smrt má na svědomí Jack. Šílený vědec, který chce vymýtit všechny normální upíry, nahradit je geneticky upravenou rasou upírů a jejich prostřednictvím ovládnout celý paranormální svět. Jeho dalším cílem se stává Damon. Dokážou Elena a její přátelé najít slabé místo těchto zdánlivě nesmrtelných stvoření a zničit je dřív, než bude pozdě? Najde Elena odvahu přiznat citové pouto, které ji začíná s Damonem spojovat?

Autorka: L. J. Smith

Vydalo: nakladatelství Fragment
Překlad: Lucie Schürerová
Edice: Upíří deníky
Počet stran: 296
Vazba: brožovaná
Vydáno: 8/2014
ISBN: 978-80-253-2220-8

Přečtěte si o knize Upíří deníky – Slabé místo více. A nezapomeňte také přečíst náš článek, nebo prohlédnout ukázku.

 

Poslední čarodějka – Zpívající město

První díl napínavé fantasy trilogie!

Catalina žije poklidným životem u starého malíře map. Učí se u něj jeho krásnému řemeslu.

Jednoho dne připluje do města létající galeona Medúza a z ní vystoupí zlověstné postavy v maskách harlekýnů. Catalinin život se v ten okamžik od základu změní. Harlekýni slídí po městě a šíří kolem sebe chlad, temnotu a strach. Mají jediný úkol: zmocnit se Cataliny a dostat ji na stranu zla. Catalina utíká a s překvapením zjišťuje, že je obdařena prastarými a mocnými čarodějnými schopnosti, které už nikdo jiný neovládá.

Dokáže Catalina utéct před temnými postavami a zůstat na straně dobra? Nebude to snadné. Své čarodějné schopnosti teprve objevila a její nepřátelé jsou vždycky krok před ní…

Autor: Christoph Marzi

Vydalo: nakladatelství Fragment
Překlad: Dagmar Steidlová
Edice: Poslední čarodějka
Počet stran: 240
Vazba: brožovaná
Vydáno: 4/2014
ISBN: 978-80-253-2139-3

Přečtěte si více o knize Poslední čarodějka – Zpívající město. Také si můžete prohlédnout ukázku.

 

Mezi nebem a zemí – Čekání na zázrak

Třetí kniha z edice Mezi nebem a zemí.

Alona Dareová přebývá už přes měsíc v těle Lily „Ally“ Turnerové. Lilyino tělo není tak aktraktivní jako to její, a navíc se jí nedaří hrát sestru a dceru lidí, které skoro nezná. Trápí ji i to, že Will – na kterém jí záleží víc, než by chtěla – si přeje, aby se vrátila skutečná Lily. Stane se zázrak, Alona bude opět volná a Lily zůstane naživu? S pomocí duchařského média Malachiáše Velkolepého možná mají šanci na úspěch, ale odhalování pravdy se nelíbí tajemnému duchovi, který se před ničím nezastaví. I kdyby měl Alonu zničit…

Autorka: Stacey Kade

Vydalo: nakladatelství Fragment
Překlad: Eva Brožová
Edice: Mezi nebem a zemí
Počet stran: 240
Vazba: brožovaná
Vydáno: 3/2014
ISBN: 978-80-253-2027-3

Přečtěte si o knize Mezi nebem a zemí – Čekání na zázrak více a prohlédněte si také ukázkové strany: ukázka 1 a ukázka 2. A určitě si přečtěte náš článek.

 

Vyhrajte knihu dle vlastního výběru

Leží vaše ratolesti v jednom kuse v knihách anebo hltají „upírské“ seriály v televizi? Udělejte jim radost a jejich sbírku fantasy knih rozšiřte. Navíc můžete sami zvolit titul, který u vás doma vzbudí největší zájem.

V naší soutěži, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společností Knihcentrum, mohou totiž tři z vás vyhrát knihu dle vlastního výběru. Výherci si postupně vybírají právě jeden z titulů Upíří deníky – Slabé místo, Poslední čarodějka – Zpívající město, nebo Mezi nebem a zemí – Čekání na zázrak. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihy pro mladé čtenáře
probíhá od 6. do 19. února 2015.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 Young Adult knihy dle vlastního výběru

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeUpíří deníky – Slabé místo

Smith, L. J.

Fragment, 2014

zobrazit info o knizePoslední čarodějka – Zpívající město

Marzi, Christoph

Fragment, 2014

zobrazit info o knizeMezi nebem a zemí – Čekání na zázrak

Kade, Stacey

Fragment, 2014

Získejte jednu z knih z balíčku Young Adults - DISKUZE

Počet reakcí: 0
  1. petrulka3 napsal:

    Včera mně přišla výhra – kniha „Mezi nebem a zemí – Čekání na zázrak“.Díky moc.Už se těším,až se do ní začtu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>