Vyhrajte jednu z knih určených pro malé čtenáře

KC-dle-vyberu
Vydejte se s námi do prapodivné školy, kde se dějí záhadné věci a je jich mnohem více, než se na první pohled může zdát. Nebo se vydejte do světa na zkušenou společně se třemi bratry, kteří na své cestě procházejí klasickými pohádkami. Vybrat si můžete sami.

 

Robert Artur přestoupil na novou školu, a i když předem věděl, že to nebude jednoduché, tohle opravdu nečekal. Po přečtení knihy o místě, kde se záhadně ztrácejí děti a profesor se chová více než podezřele, začnou vaše ratolesti do své školy chodit možná i rády. Oproti té hororové z knihy je ta jejich totiž jistě mnohem příjemnější.

Jestli své děti nechcete strašit, můžete pro ně vybrat knihu plnou ilustrací Václava Šlajcha, v jejímž příběhu Zdeněk a Jan Svěrákovi odvážně spojili několik dobře známých pohádek do jednoho příběhu. Setkáte se v něm se Šípkovou Růženkou, dvanácti měsíčky a Karkulkou a hlavně se třemi bratry, které otec poslal do světa, aby se zbavili svých špatných vlastností.

Právě nyní máte možnost si sami zvolit, který z titulů si přejete vyhrát. Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž, ve které mají šanci čtyři z vás.

logo-Knihcentrum

Knihcentrum.cz je internetové knihkupectví, které nabízí sci-fi, detektivky, thrillery, fantasy, učebnice, kuchařky, pohádky, průvodce, knihy pro děti a mládež a levné knihy.

 

Horror School – Šílený profesor

Na téhle základní škole se dějí divné věci. Ze šatních skříněk vyskakují krysy. Žáci se záhadně ztrácejí. Školní knihovna je bludištěm tajných chodeb. A učitel biologie se chová velice, velice zvláštně.
Robert Arthur věděl, že přestoupit na jinou školu nebude nic jednoduchého, ale tohle je na pováženou! S pomocí nových, poněkud neobvyklých kamarádů zjišťuje, že se toho ve škole děje víc, než je na první pohled patrné. Dokáže ta tajemství odhalit dřív, než bude pozdě?

Autor: Charles Gilman

Vydalo: nakladatelství Fragment
Počet stran: 128
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 2/2014
ISBN: 978-80-253-1990-1

Přečtěte si více o knize Horror School – Šílený profesor a prohlédněte si také ukázku, nebo si přečtěte náš článek.

 

Tři bratři

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby se zbavili svých špatných vlastností a také aby zachránili spící princeznu. Jejich cestu spojuje příběh klasických pohádek Karkulka, O dvanácti měsíčkách a Šípková Růženka. Při svém putování vstupují do těchto slavných pohádek, kde je čeká řada nečekaných nástrah a dobrodružství.
Dokáží překonat všechny překážky a šťastně se vrátit zpět domů? Pohádky mívají šťastný konec a má ho i ta naše.

Autoři: Zdeněk Svěrák, Jan Svěrák

Vydalo: nakladatelství Fragment
Počet stran: 112
Vazba: pevná bez přebalu
Vydáno: 10/2014
ISBN: 978-80-253-2293-2

Přečtěte si o knize Tři bratři a nevynechte ani ukázku. Můžete si také přečíst náš článek.

 

Vyhrajte knihu dle vlastního výběru

Podaří se odhalit hlavnímu hrdinovi tajemství podivné základní školy dříve, než bude pozdě? Že vás více zajímá, jak dopadne dobrodružná cesta tří bratrů? To záleží jen na vás, který z titulů se vám zamlouvá více a který hlavně bude bavit vaše děti, stačí si jen vybrat.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám totiž přinášíme soutěž, ve které čtyři z vás mohou vyhrát některou z knih dle vlastního výběru. Ve hře jsou dva výtisky titulu Horror School – Šílený profesor a dvakrát kniha Tři bratři. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihy Horror School – Šílený profesor a Tři bratři
probíhá od 15. prosince do 28. prosince 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 4 knihy Horror School a Tři bratři

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeHorror School – Šílený profesor

Gilman, Charles

Fragment, 2014

zobrazit info o knizeTři bratři

Svěrák, Zdeněk - Svěrák, Jan

Fragment, 2014

Vyhrajte jednu z knih určených pro malé čtenáře - DISKUZE

Počet reakcí: 0
  1. Nellinka napsal:

    Dobrý den,

    dnes mi přišla kniha Tři bratři. Je v pořádku. Děkuji moc.

  2. kistka napsal:

    Dobrý den, právě mi došla kniha Tři bratři. Už se na její čtení s vnoučaty moc těšíme. Díky moc.

Napsat komentář