Vyhrajte audioknihu Čapkových pohádek

Devatero-pohadek-perex
Alespoň některé knihy z bohaté tvorby Karla Čapka by měl znát každý, proč tedy s poznáváním nezačít už v útlém věku? Pokud jsou vaše děti na čtení ještě malé, pořiďte jim CD s výběrem pohádek, které stačí pustit v přehrávači. Hlas Vlastimila Brodského učiní poslech ještě příjemnějším.

Pohádky Karla Čapka vyprávěné Vlastimilem Brodským

Čapkovy pohádky bychom mohli považovat za vzor moderní tvorby pro děti. A podání Vlastimila Brodského za vzor pohádkového vyprávění na mikrofon. Vždyť vyprávění pohádek na dobrou noc bylo jeho mistrně zvládnutou rolí na rozhlasových vlnách. Autor i jeho interpret patřili k výrazným osobnostem a měli dokonalý cit pro rodnou řeč. Na CD najdeme výběr z Devatera pohádek: Pohádka ptačí, Pohádka tulácká a Pohádka vodnická.
Kniha Devatero pohádek a ještě jedna od Josefa Čapka jako přívažek stále patří mezi neoblíbenější české pohádkové knihy. Poprvé vyšla v roce 1931 a od té doby se dočkala mnoha reedic, vybrané pohádky také televizního a filmového zpracování – a samozřejmě byly upraveny i pro rozhlas.

 

Devatero pohádek

Autor: Karel Čapek

Vydalo: nakladatelství Vyšehrad
Interpret: Vlastimil Brodský
Ilustrace: Josef Čapek
Délka: 1 hodina
Vydáno: 9/2014

Přečtěte si více o audioknize Devatero pohádek, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Vyšehrad.

Nakladatelství Vyšehrad se se svými zhruba 80 tituly ročně se řadí mezi dvacítku největších českých nakladatelů. V řadě tematických oblastí – v historii a literatuře faktu, ve filosofii a teologii, v beletrii, zahrnující jak prózu, tak poezii, v dárkových publikacích, v kuchařkách a knihách věnovaných otázkám zdraví – se snaží nabídnout kvalitní literaturu novou i léty prověřenou.

 

Vyhrajte audioknihu Devatero pohádek

Potěšte své děti novým vydáním známých pohádek od Karla Čapka, které tentokrát nemusí samy číst, ale mohou jen poslouchat. Jistě i vy si budete některé klasické příběhy stále pamatovat ze svých dětských let. Stačí s nostalgií zavzpomínat a poslechnout si vyprávění Vlastimila Brodského společně s dětmi.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Vyšehrad vám právě nyní přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou audioknihu Devatero pohádek vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o audioknihu Devatero pohádek
probíhá od 9. října do 22. října 2014.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 audioknihy Devatero pohádek

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeDevatero pohádek
Audiokniha

Čapek, Karel

Vyšehrad

Vyhrajte audioknihu Čapkových pohádek - DISKUZE

Počet reakcí: 2
 1. milcal52 milcal52 napsal:

  Dobrý den, vyhraná audiokniha mi stále nepřišla.

  • Alena Badinová Alena Badinová napsal:

   Soutěž končila ani ne před měsícem, dopřejte nakladateli ještě trochu času. Pokud „kniha“ nedorazí ani do měsíce od ukončení soutěže, pak její odeslání prověříme.
   Děkuji za pochopení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>