Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 básnické sbírky Já už chci domů

Milovníci poezie se už jistě nemohli dočkat, až se na pultech knihkupectví objeví nová kniha básní od oblíbeného autora J. H. Krchovského. Pokud mezi ně patříte i vy, máme pro vás dobrou zprávu. Nejen že jste se dočkali, ale navíc si o ni můžete zasoutěžit.

Nové verše geniálního autora


Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního“ J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už chci domů.

Opět okoušíme hořká sousta trapnosti života, bezcílné prázdnoty dní, sexuálních kocovin i touhy po tom, co je krásné a něžné (a bohužel nám to nikdy nebude patřit). K těmto chodům porce černé šlehačky navrch – Krchovského humor vždy byl, a stále zůstává, velmi makabrózní, ale zároveň dokonale osvobozující.

Znatelně přibylo motivů samoty, smutku a pohledů do nicoty. Kdesi ve spodních vrstvách úporné monotónnosti jeho čtyřverší však nalézáme i tenkou žílu lásky a věrnosti životu. Krchovský zůstává i v této své „řadovce“ dokonale svůj. Jeho „noční dílna“ opět expeduje literární skvosty s nezaměnitelným puncem po léta (právem) nejpopulárnějšího a nejčtenějšího současného českého básníka.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Já už chci domů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o novou sbírku populárního básníkaDo soutěže bylo odesláno 621 tipů./em>

Kdo vyhrál?

ema1 (621), Krasice (623)

Správná odpověď

Jak se jmenuje hudební skupina Krchovského?
Krch-off
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJá už chci domů (Krchovský, J. H.)
Básně a zápisky veršem (2011–2015)
Život a smrt v řeči vázané; novinka kultovního autora české poezie Po pěti letech se mohou příznivci poezie „dekadenta geniálního“ J. H. Krchovského potěšit četbou jeho nové sbírky nazvané Já už… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.