Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3x dvě dětské knihy

Čtyři známé pohádky a mnoho dalších poučných příběhů o zvířátkách si mohou děti přečíst na stránkách knih Modrá kniha pohádek a Ezopovy bajky. Nejen překrásné obrázky, ale i velké písmo jim čtení usnadní.

Modrá kniha pohádek


Knížka s názvem Modrá kniha pohádek v sobě skrývá čtyři pohádky: Červená karkulka, Sněhurka, Popelka a Bambi. Jsou vyprávěny jednoduchým a srozumitelným stylem, takže jim porozumí i ty nejmenší děti. Navíc je text psán velkými písmeny, která jsou vhodná i pro začínající čtenáře. Co však na této knize zaujme na první pohled, jsou překrásné celostránkové ilustrace.

Ezopovy bajky


Knížka Ezopovy bajky obsahuje několik krátkých poučných příběhů o zvířátkách. Jsou vyprávěny jednoduchým a srozumitelným stylem, takže jim porozumí i ty nejmenší děti. Navíc je text psán velkými písmeny, která jsou vhodná i pro začínající čtenáře. Co však na této knize zaujme na první pohled, jsou překrásné celostránkové ilustrace.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihy
Modrá kniha pohádek a Ezopovy bajky.


logo-Knihcentrum


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte hned dvě knihy pro malé čtenáře najednouDo soutěže bylo odesláno 1218 tipů.

Kdo vyhrál?

jaro49 (1219), jedla (1219), godzilla (1220)

Správná odpověď

Ve které knize najdete více stran?
Obě knihy mají stejný počet stran.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeModrá kniha pohádek ()
Knížka s názvem Modrá kniha pohádek v sobě skrývá čtyři pohádky: Červená karkulka, Sněhurka, Popelka a Bambi. Jsou vyprávěny jednoduchým a srozumitelným stylem, takže jim porozumí i ty nejmenší děti.… více

zobrazit info o knizeEzopovy bajky ()
Knížka Ezopovy bajky obsahuje několik krátkých poučných příběhů o zvířátkách. Jsou vyprávěny jednoduchým a srozumitelným stylem, takže jim porozumí i ty nejmenší děti. Navíc je text psán velkými písmeny, která… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.