Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Rodinné poklady

Co mají společného protagonisté, kteří figurují v povídkách české autorky? Hledají štěstí… Lze jej ale vůbec zcela nalézt, nebo se musíme i v životě spokojit s mnoha kompromisy?

Každý hledá životní štěstí!


Soubor povídek Rodinné poklady s humorem a lehkostí popisuje situace, které se odehrávají snad v každé rodině. Hrdinové příběhů touží po obyčejném štěstí a jsou pro to ochotni udělat ledasco.

Marta chová slepice, aby navázala na rodinnou tradici a svým synům připravila zajímavý program na prázdniny. Bohdan opravuje se svou příbuznou Ladou dvojdomek po prarodičích. Je velmi nepraktický, na rozdíl od Lady, která v tom umí chodit a svého souseda rozhodně nešetří. Vanda neztrácí laskavost a humor, když se dozví, že se její manžel málem zakoukal jinde. Přepracovaná a roztržitá matka čtyř dětí žongluje se svými povinnostmi jako s neposednými míčky, připraví tak sobě i rodině nejednu horkou chvíli. Pro protagonisty jedenácti povídek znamenají, stejně jako pro nás, šťastné chvíle v rodinném kruhu hodnotu, která rozhodně stojí za naše úsilí.
Rodinné poklady navazují na sbírku povídek Rodoklamy z roku 2019.
„Ksakru, jasně že všichni potřebujeme naději, dobro, happy end“ říká Andrea, hrdinka povídky I am not perfect. Souhlasím a jsem ráda, že můžu nabídnout laskavé čtení o síle rodiny, příběhy s dobrým koncem.  - Pavla Trnková


Ve spolupráci s autorkou Pavlou Trnkovou vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou knihu Rodinné poklady vyhrát.


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o příběhy, v nichž každý hledá štěstí

nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 928 tipů.

Kdo vyhrál?

DANALF (928), Kikina232 (928), cvmichal (928)

Správná odpověď

Jak se jmenuje prvotina Pavly Trnkové?
Rodoklamy.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRodinné poklady (Trnková, Pavla )
Soubor povídek Rodinné poklady s humorem a lehkostí popisuje situace, které se odehrávají snad v každé rodině. Hrdinové příběhů touží po obyčejném štěstí a jsou pro to ochotni udělat… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.