Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Kempiči

Kde jsou u nás nejkrásnější kempy, kterým byste se měli raději vyhnout a na co si dát pozor při stanování? To si přečtěte v publikaci Vojtěcha Říhy, která by neměla chybět v knihovně žádného vyznavače plátěných příbytků.

Rádce pro milovníky stanování


Tak schválně! All inclusive dovolená v neskutečně buržoazním hotelu *****, nebo plátěný stan, spacák a rozvrzaný šlapadlo? Pokud volíš za bé, jsi blázen. A to se nám líbí!

Rozhodli jsme se vyrazit do kempů po celé naší vlasti a náležitě je ohodnotit. Co na tom, že jsme byli kempováním zcela nepolíbení, a jen postavení stanu nám obvykle zabralo půl dne.

V knížce se sice nedozvíte, jak si udělat z kovového ramínka vopejkátko na buřty nebo z plechovky od konzervy vysavač, ale i tak by měla být naše vědecká publikace povinnou četbou každého milovníka poctivého kempinku. Čeká vás nejen spousta zábavy, ale také množství kvalitních rad, tipů a triků, jak si užít nebo přežít české kempy. Je to jediná opravdová bible pro vyznavače plátěných domečků!

Tak rozbal karimatku, zapni moskytiéru a přečti si těžko uvěřitelné příhody ze světa, kde je žeton do sprch cennější než život!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Kempiči.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o průvodce tuzemskými kempy
Do soutěže bylo odesláno 332 tipů.

Kdo vyhrál?

hannah1112 (333), irenajak (333), cert (333)

Správná odpověď

Která televize se dokumentovala cesty Vojtěcha Říhy?
Televize Seznam.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeKempiči (Říha, Vojtěch)
(Ne)postradatelný rádce pro milovníky kempinku
Tak schválně! All inclusive dovolená v neskutečně buržoazním hotelu *****, nebo plátěný stan, spacák a rozvrzaný šlapadlo? Pokud volíš za bé, jsi blázen. A to se nám líbí! Rozhodli jsme se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.