Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 české krimi thrillery Zbabělci a vrazi

Kapitán policie Leoš Baxa a novinářka Klára Matějková se snaží dopadnout sériového vraha. Každý z nich k tomu má své důvody, které jsou však naprosto odlišné…

Z nepřátel spojenci


Dosud nepotrestaní viníci dávných zločinů se třesou hrůzou a staré křivdy znovu ožívají. Tajemný mstitel bere spravedlnost do vlastních rukou a rozpoutává krvavou hru, která nezná vítězů ani poražených.
Venku je sychravý podzim a kapitán Leoš Baxa, hnán spalující touhou po pomstě, se vydává na lov největšího sériového zabijáka v našich dějinách. Klára Matějková, mladá investigativní novinářka, má k dopadení vraha jinou motivaci. Vidí v něm totiž vykonavatele spravedlnosti nad nikdy nepotrestanými přisluhovači komunistického režimu, který z duše nenávidí.

Vyšetřování ale nejde tak, jak by si oba představovali. Donuceni okolnostmi uzavírají Klára s Leošem nečekané spojenectví v honbě za spravedlností. Společně se vydávají do temných zákoutí historie, která měla zůstat navždy skryta. Někde hluboko ve stínech minulosti se ukrývá krutá pravda, která hrdiny mění ve zbabělce, ze zbabělců se stávají hrdinové a z lovců kořist.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zbabělci a vrazi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte thriller, v němž se nepřátelé mění ve spojenceDo soutěže bylo odesláno 1321 tipů.

Kdo vyhrál?

aduja (1326), irulka23 (1327), janani (1327)

Správná odpověď

Jak se jmenují hrdinové knihy?
Klára a Leoš.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZbabělci a vrazi (Zachrdla, Jakub)
Dosud nepotrestaní viníci dávných zločinů se třesou hrůzou a staré křivdy znovu ožívají. Tajemný mstitel bere spravedlnost do vlastních rukou a rozpoutává krvavou hru, která nezná vítězů ani poražených. Venku je… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.