Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 stažení audioknihy Pekingský rozparovač

Sériový vrah sužující Peking je velice mazaný – své oběti si najde přes inzerát, přesto sám za sebou nezanechá ani nejmenší stopu. Podaří se pekingskému policejnímu oddělení v čele s Li Jenem dopadnout nebezpečného vraha?

Vrah prostitutek


Jeho vzorem je očividně nikdy nedopadený londýnský sériový vrah Jack Rozparovač. Podle Li Jena, velitele pekingského policejního oddělení závažných trestných činů, není jen šílený, ale bohužel také velmi inteligentní. Všechny ty mladé dívky, které doposud uškrtil a rozřezal, měly inzeráty v časopisech, a to včetně kontaktních údajů – on sám však žádnou dohledatelnou virtuální stopu nezanechal. S každou další mrtvou prostitutkou roste ve vyšetřovateli pocit selhání. Nakonec je to jeho partnerka, patoložka Margaret Campbellová, toho času na mateřské, kdo učiní šokující nález, který snad policii pomůže dostat se tajemnému hrdlořezovi na stopu… Bylo by na čase, protože kromě dalších těl, jejichž nálezy od sebe dělí už jen pouhé dny, veřejnosti, médií a nadřízených na Li Jena tlačí prostřednictvím osobních dopisů dokonce i samotný vrah a jeho život i kariéra se začínají nezadržitelně rozpadat. Musí to konečně zastavit!

Ve spolupráci s vydavatelstvím OneHotBook vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát
stažitelnou nahrávku audioknihy Pekingský rozparovač.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte pátrání po pekingském Jacku RozparovačiCeny do soutěže poskytlo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.

Do soutěže bylo odesláno 333 tipů.

Kdo vyhrál?

bali (333), Janca95 (333), karliki (333)

Správná odpověď

Kolik dílů má série Čínské thrillery?
Šest dílů.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePekingský rozparovač (May, Peter)
Audiokniha
Odpověď se stejně jako ďábel vždycky skrývá v detailech. - Mej Jüan a strýc I-fuo Jeho vzorem je očividně nikdy nedopadený londýnský sériový vrah Jack Rozparovač. Podle Li Jena, velitele pekingského policejního oddělení… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.